drzwi cal Podcast budowlany? Nie! Podcast budujący! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Podcast budowlany? Nie! Podcast budujący!

18 czerwca 2020
Udostępnij wpis

Przekazujemy w Twoje ręce przedsmak wyjątkowego doświadczenia - to nowy podcast budowlany! Wiemy, że budowa własnego domu może być prawdziwą gehenną, ale też fantastyczną zabawą. Jeśli wybierasz to drugie podejście - ten podcast jest właśnie dla Ciebie, a jeśli to pierwsze to tym bardziej!

Podcast budowlany, jakiego jeszcze nie było!

Prapremiera nowego podcastu budowlanego! Budujemy CAL po CALu! Szykujemy dla Was niespodziankę, ale… nie mogliśmy wytrzymać, i już dziś uchylamy rąbka tajemnicy jak będzie wyglądać nowy podcast budowlany robiony wspólnie z marką CAL prawdziwe drzwi. Przy tym najważniejsze jest, że Podcast Budujący to…

„Budujemy CAL po CALu” – podcast budowlany dla wszystkich

Podcast budujący to podcast budowlany dla wszystkich, którzy się budują, przebudowują, remontują, urządzają i dla tych, którzy na razie tylko snują plany. Nieważne, czy chcesz się pobudować fizycznie czy podbudować psychicznie, ten podcast będzie budujący dla każdego.

A mówić będziemy o wszystkim od A do Z od architektury po zamki w drzwiach, o wszystkim od góry do dołu: od koloru dachówki po standardy w budowie fundamentów. To poradnik budowlany w wersji przystępnej, zabawnej i merytorycznej! Stworzony dla wszystkich, którzy spędzają godziny między mieszkaniem a budową, budową a architektem, architektem a sklepem budowlanym, sklepem a domem… I często są to godziny w samochodzie, a w samochodzie idealne jest… słuchanie!

Z kim robimy podcast budujący i dlaczego?

Lepiej zapnij pasy, zanim założysz słuchawki. Prowadzący?Krzysztof Szubzda to Majster Słowa. Satyryk, który nie bierze jeńców. Saper, który wykryje każdą minę na Twoim placu budowy domu. Po czym w kolejnym odcinku rozbroi ją Twoim własnym śmiechem.

Dlaczego sami nie nagrywamy swojego podcastu? Bo wierzymy, że każdy powinien robić to, w czym jest najlepszy. My znamy się na drzwiach, nie mają przed nami tajemnic. Chcieliśmy oddać w Twoje ręce podcast równie dobrej jakości, jak prawdziwe drzwi CAL. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy profesjonalistę – dziennikarza (m.in. radiowej Trójki), z wyjątkowym, mądrym poczuciem humoru. To gwarancja, że nie tylko dowiesz się wielu praktycznych rzeczy, ale też będziesz się przy tym dobrze bawić.

Słuchaj w drodze na budowę. Słuchaj w drodze do domu. Dużo wiedzy i przyjemności w jednym :) To będzie Twój ulubiony podcast! Jak się wybudować to tylko z podcastem budowlanym.

Razem z Marką CAL prawdziwe drzwi zaprasza Krzysztof Szubzda

W oczekiwaniu na kolejne odcinki sprawdź blog https://www.prawdziwedrzwi.pl/

Polecane wpisy

UE