drzwi cal Razem pomożemy Ukrainie - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Razem pomożemy Ukrainie

7 marca 2022
Udostępnij wpis

Wspólnie z CAL prawdziwe drzwi możesz realnie pomóc obywatelkom Ukrainy ?? i ich dzieciom.

Dzień Kobiet, 8 marca, to zwyczajowa komunikacja CAL przypominająca o istotności równych praw. W tym roku to miała być zupełnie inna akcja. Sytuacja na wchodzie Europy zwróciła, jednak uwagę wszystkich na równe prawa – nie tylko w odniesieniu do różnic między płciami.

Wielu z nas jest zaangażowanych w pomoc Ukrainie. Każdy z nas działa na miarę swoich możliwości. Także Ci, którzy po prostu pracują bez zmian, zapewniając innym namiastkę normalności w tej wymagającej sytuacji geopolitycznej.

Wojna w Ukrainie. Niezależnie od tego co o niej sądzimy, jeden skutek jest pewny – setki tysięcy osób, które uciekły ze swoich domów i potrzebują pomocy. Poza lokalnymi działaniami, które podejmuje marka CAL prawdziwe drzwi (bony lokacyjne, bony na pomoc psychologiczną, wsparcie pracujących Ukraińców itp.), dziś zapraszam Was do naszej akcji międzynarodowej.

Jutro będziecie kupować prawdziwe drzwi – a każde 10% przychodu CAL od zamówień złożonych 8 marca trafi do ukraińskich kobiet i dzieci budujących w Polsce (na krócej lub dłużej) nowe życie.

Regulamin akcji znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 

Dowiedz się więcej: regulamin akcji

#solidarnizUkrainą #standwithUkraine

Polecane wpisy

UE