PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Spotkaj nas na Budmie!

17 stycznia 2019
Udostępnij wpis

Już od 12 do 15 lutego możesz zobaczyć nasze drzwi na żywo! W Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe targi Budma. Zaprezentujemy nowości w ofercie CAL – drzwi, jakich jeszcze nie widziałeś, a Ciebie ugościmy naszym regionalnym specjałem – sękaczem.

Zaprezentujemy m. in. drzwi z naświetlami certyfikowanymi w klasie RC2.

Do Twojej dyspozycji będą przedstawiciele działu sprzedaży firmy CAL z Dyrektorem Handlowym na czele! Zaprezentujemy też publikację o ofercie produktowej CAL wydaną specjalnie na targi. Zobacz zbliżenia (detale) naszych drzwi i odwiedź stoisko!

Budma. Warto tam być! Hala 5 stoisko nr 5 (stoisko przy Wschodnim Klastrze Budowlanym).

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem