PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Spotkaj nas na Budmie!

17 stycznia 2019
Udostępnij wpis

Już od 12 do 15 lutego możesz zobaczyć nasze drzwi na żywo! W Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe targi Budma. Zaprezentujemy nowości w ofercie CAL – drzwi, jakich jeszcze nie widziałeś, a Ciebie ugościmy naszym regionalnym specjałem – sękaczem.

Zaprezentujemy m. in. drzwi z naświetlami certyfikowanymi w klasie RC2.

Do Twojej dyspozycji będą przedstawiciele działu sprzedaży firmy CAL z Dyrektorem Handlowym na czele! Zaprezentujemy też publikację o ofercie produktowej CAL wydaną specjalnie na targi. Zobacz zbliżenia (detale) naszych drzwi i odwiedź stoisko!

Budma. Warto tam być! Hala 5 stoisko nr 5 (stoisko przy Wschodnim Klastrze Budowlanym).

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję