PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Spotkajcie nas na Budmie!

4 lutego 2020
Udostępnij wpis

W tym roku na poznańskich targach Budma (4-7 lutego) będzie można zobaczyć wyjątkowe, „kamienne” CAL prawdziwe drzwi na wystawie „Budynek przyszłości” organizowanej przez stowarzyszenie Wielkopolski Dom Pasywny w pawilonie 7 stoisko 46.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej nt. projektowania, budowy i życia w domu przyszłości zapraszamy na konferencję pod tymże tytułem, która odbędzie się 5 lutego w pawilonie 7 sala 1G. O 11:45 Dyrektor ds. sprzedaży CAL – Czesław Suski, będzie mówił jak pasywne drzwi CAL przyczyniają się do ochrony środowiska i realnych oszczędności mieszkańców, a także przedstawi wyjątkowy na polskim rynku standard Certified Passive House Component.

Tuż po jego wystąpieniu odbędzie się panel dyskusyjny, na którym pięcioro właścicieli „Domów przyszłości” z całej Polski podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami z procesu planowania, projektowania i budowy oraz z okresu użytkowania swoich domów (każdy z nich zamykają drzwi CAL!).

 

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem