drzwi cal Targi CAL tej jesieni - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Targi CAL tej jesieni

25 września 2019
Udostępnij wpis

Będziemy na Warsaw Home & Build od 3. do 6. października. Tej jesieni można nas również spotkać na stoisku Partnera w Łodzi na targach Home Design 28. i 29. września. Obiecujemy moc wrażeń.

W Łodzi pokażemy nasze produkty na stoisku H7 (Bel-Pol) w sobotę od 10:00 do 17:00 i w niedzielę od 10:00 do 16:00 (Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7, Łódź). Zaprezentujemy trzy zaskakujące modele. Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy wszystkie w serwisie Facebook. Kto gościł w CAL ten mógł je zobaczyć na sali konferencyjnej – to prawdziwa magia użyteczności.

Warsaw Home & Warsaw Build

W Nadarzynie na targach Warsaw Home & Warsaw Build pokażemy aż 5 modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Na tym wydarzeniu dysponujemy powierzchnią wystawienniczą większą niż przeciętne mieszkanie – powyżej 70 metrów kwadratowych. Będziemy zatem wyjątkowo widoczni i już teraz zapraszamy na nasze stoisko (Strefa Interior Finish B3.13) – a przy okazji na kawę i sękacza, nasz wypiek regionalny (Suwalszczyzna nie tylko CALem stoi ?).

Będą oczywiście także nowości!

W dni biznesowe (03-04.10.2019) gościmy przedstawicieli branży, zaś w weekend (05-06.10.2019) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Targi trwają od 10:00 do 18:00. Odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica.

Więcej inf. o warszawskich targach >> tutaj << oraz w serwisie Facebook, gdzie będziemy dawkować Państwu emocje związane z naszą ekspozycją.

* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google. Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Polecane wpisy

UE