drzwi cal Tygrys w przedpokoju, drzwi… gdzie chcesz! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Tygrys w przedpokoju, drzwi… gdzie chcesz!

7 lutego 2022
Udostępnij wpis

Od jakiegoś czasu umiemy łączyć świat rzeczywisty z wirtualnymi obiektami tworzonymi cyfrowo, np. oglądając we własnym salonie bawiącą się pandę. Dla dzieci grających w Pokemon GO jest to już standard. Jednak Augmented Reality (AR) to nie tylko zabawka, ale przydatne narzędzie do planowania wyposażenia wnętrz i budowy domu.

CAL jako pierwsza w swoim segmencie marka udostępniała modele wykonane w całości w 3D, a nie klasycznym wariancie dwuwymiarowym. Dziś umożliwia Klientom również wykorzystanie Augmented Reality, czyli rzeczywistości rozszerzonej.

– Fakt, że jestem z pokolenia internetowych imigrantów nie oznacza, że nie powinnam przynajmniej próbować rozumieć ludzi, dla których jest to środowisko naturalne. Ponadto przygotowanie prawdziwych drzwi w technologii AR po prostu odpowiada na szereg potrzeb naszych Klientów. Nie tylko ułatwiamy wybór modelu i koloru drzwi zewnętrznych, ale zapewniamy choć chwilową zabawę podczas budowy domu. Budujemy nową jakość w Customer Journey. Mam świadomość, że często, a zwłaszcza w ostatnim roku, proces inwestycyjny napotykał szereg przeszkód, zarówno po stronie materiałów jak i wykonawców. Modele 3D z przyjemnością można przymierzyć na swojej budowie, a nawet obejrzeć szczegóły wykonania drzwi CAL. Można je też wprost przymierzyć do siebie (fotografując się z wirtualnymi drzwiami) – wyjaśnia Sylwia Ciszewska, szefowa CAL prawdziwe drzwi.

>>> Przymierz swoje drzwi! Zobacz w swoim domu w 3D <<<

Za pomocą zwykłego aparatu w telefonie i przeglądarki internetowej Klienci CAL mogą wstawić 10 wybranych modeli 3D drzwi zewnętrznych w obrys swojego domu. I to za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu.

Wystarczy wejść na stronę www.3D.drzwi-cal.pl lub otworzyć wydrukowany katalog czy zeskanować etykietę produktową i voilà – gotowe. Twój telefon staje się wizualizatorem Twojego nowego wyboru drzwi zewnętrznych. Wystarczy, że teraz udasz się pod swój nowy adres i umieścisz wybrany model w murach domu. Efekt możesz zapisać lub przesłać dalej – tłumaczy Paweł Krzemiński, Marketing Manager CAL prawdziwe drzwi.

#CAL3D #PrawdziweDrzwi #Dopasowane

Polecane wpisy

UE