drzwi cal Warsaw Home & Build (podsumowanie) - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Warsaw Home & Build (podsumowanie)

10 października 2019
Udostępnij wpis

Tej jesieni (od 3. do 6. października) można nas było spotkać na targach Warsaw Home & Build

Warsaw Home & Build – dlaczego warto

– Zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne CAL idealnie wpisują się w tematykę targów Warsaw Home & Build. Trudno prezentować drzwi zewnętrzne wraz z ciężką budowlanką, gdyż powinny być one montowane jak najpóźniej, po zakończeniu mokrych prac budowlanych. Naszym zdaniem są one pierwszym elementem wyposażenia wnętrza. Lokalizacja targów w centrum Polski spowodowała, że mogli nas odwiedzić klienci i firmy współpracujące z całego kraju. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, wiele cennych kontaktów. W ocenie większości wystawców i zwiedzających Warsaw Home & Build, to nowa, lepsza jakość w kalendarzu polskich targów – podsumowuje Czesław Suski, Dyrektor Handlowy CAL.

– Na targach nasze stoisko odwiedzali zarówno architekci, skuszeni designem drzwi CAL, jak i Klienci indywidualni, którzy byli zainteresowani zakupem drzwi w przyszłości – opisuje Natalia Kiler, technolożka drzwi CAL, która tłumaczyła zainteresowanym firmą niuanse związane z produkcją.

I dodaje: – Zaskoczeniem była duża ilość konsumentów, którzy byli w trakcie zakupu drzwi CAL i przybyli na targi z odległych miejscowości, aby obejrzeć nasze drzwi na żywo. Przy okazji zadawali pytania odnośnie swoich wycen i rozwiewali wątpliwości, np. co do stosowanych zamków i okuć.

Co pokazaliśmy na Warsaw Home & Build?

W Nadarzynie (centrum wystawiennicze Ptak Warsaw Expo) pokazaliśmy aż pięć modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Poniżej prezentujemy je kolejno:

MEET THE FUTURE – drzwi zewnętrzne bazują na modelu Jagienka w standardzie Presenta z aplikacją z łupka kwarcytowego S White. Są wyposażone w zamek automatyczny eAV3. Wymiary to: 2400 x 1189 mm. Zastosowaliśmy okucia: antabę Wala QS z czytnikiem linii papilarnych, podświetlaną – z przełącznikiem oraz klamkę Slim Solo. To jedno z możliwych dizajnerskich wykończeń podstawowego modelu (więcej tu) – poza łupkiem kwarcytowym oferujemy także stal kortenowską, spiek kwarcowy oraz oczywiście okładziny aluminiowe.

GO ECO! – model drzwi wejściowych Karpeno w standardzie Presenta w kolorach Bourton od strony zewnętrznej i oleju bezbarwnym od strony wewnętrznej. Wymiar drzwi to: 2400 x 1189 mm. Są wyposażone w zamek automatyczny eAV3. Okucia: antaba x7zo czarna z mikrowyłącznikiem oraz klamka Jupiter Flex.

BLACK OR WHITE – drzwi wewnętrzne: Tango 13- dwuskrzydłowe, malowane w dwukolorze, wymiary: 2247×1729 mm. Wykonane z dębu.

MAKE IT UNIQUE – drzwi wewnętrzne: Boksze 10, wymiary: 2200×980 mm, okleina Mahoń naturalny, ościeżnica niewidoczna.

SEE THE NATURE – drzwi wewnętrzne: deska naturalna dębowa sękata połączona żywicą epoksydową.

Nasze stoisko na Warsaw Home & Build zajęło powierzchnię większą niż przeciętne mieszkanie – miało ponad 70 metrów kwadratowych. Gościom serwowaliśmy domowy sękacz – wypiek regionalny. To nasza piękna, targowa tradycja, która wywodzi się z Suwalskiej Ziemi.

Polecane wpisy

UE