PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Więcej dobrego designu. Wyróżnienie za kolekcję Arbo

24 lutego 2020
Udostępnij wpis

Jest nam niezmiernie miło przyjąć wyróżnienie przyznawane przez Polski Klaster Budowlany w kategorii "Dobry Design" za serię drzwi zewnętrznych ?Arbo?.

Dyrektor Zarządzająca CAL, Sylwia Ciszewska, na Wielkiej Gali Biznesu w Białymstoku otrzymała nagrodę z rąk prezesa Tomasza Kozłowskiego, któremu gratulujemy 10 lat działania klastra i życzymy kolejnych dekad owocnej współpracy!

Na zdjęciu Tomasz Kozłowski, prezes Polskiego Klastra Budowlanego i Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL

Piękno drzwi Arbo dociera coraz dalej, co nas bardzo cieszy! A Ty wybrałeś/aś już swój ulubiony model?

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję