PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Zachowaj spokój. Zadbaj o zdrowie! CAL kontra koronawirus

13 marca 2020
Udostępnij wpis

Ludzkość kontra koronawirus! Poza zmianami w systemie pracy CAL, przygotowaliśmy film edukacyjny. Razem zmniejszmy zagrożenie!

Jako firma odpowiedzialna społecznie zawsze kierujemy się zdrowiem i bezpieczeństwem obywateli. Każdego dnia produkujemy zdrowe i antywłamaniowe drzwi. W wyjątkowej sytuacji podejmujemy jednak wyjątkowe kroki. Teraz przed nami – tzw. koronawirus wywołujący COVID-19.

Tym samym, mając na uwadze stan zagrożenia epidemiologicznego w Polsce w związku z zagrożeniem koronawirusem, informujemy:

Od poniedziałku 16. marca br.:
1. wyjazdy ogólnopolskiego Serwisu CAL związane z obsługą posprzedażową zostają zawieszone do odwołania,
2. pracownicy opiekujący się dziećmi do 8 roku życia w razie potrzeby zostają w domu na zasiłku opiekuńczym – na podstawie regulacji prawnych,
3. pracownicy w wieku 60 lat i więcej mogą pozostać w domu bez utraty wynagrodzenia – na podstawie decyzji kierownictwa CAL,
4. osoby z grup podwyższonego ryzyka – wykonują pracę zdalną.

Mając na uwadze standardowe terminy realizacji powyżej 4 tygodni, zamówienia przyjmowane są bez zmian. Robimy wszystko, aby zaistniała sytuacja nie wpłynęła na aktualne zobowiązania CAL wobec naszych Klientów, niemniej teraz dajemy pierwszeństwo ludziom i ich rodzinom. Dalsze działania będziemy podejmować w zależności od rozwoju sytuacji. Razem możemy ograniczyć koronawirus!

Co więcej?

We współpracy z marką AXA przygotowaliśmy krótki film edukacyjny, który możesz zobaczyć poniżej. Pokonaj koronawirus!

 

Na klamkach zbiera się wiele zarazków w naszym domu. Dotykamy ich każdego dnia, tak samo jak inne, często przypadkowe osoby. Klamka to baza wypadowa dla wszelkiego rodzaju wirusów, które mogą następnie być przeniesione za pomocą naszych dłoni na inne miejsca w domu.

Dezynfekcja klamki w drzwiach marki CAL jest dziecinnie prosta. Trzymasz spray do dezynfekcji w odległości 20-30 centymetrów od powierzchni. Dokładnie spryskujesz. Czekasz 2 minuty. Oczyszczasz całość. Pamiętaj. Jeżeli nie chcesz uszkodzić powierzchni drzwi, unikaj środków na bazie alkoholu.

Zachowaj spokój. Zadbaj o zdrowie!

Aktualnie informacje Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące koronawirusa znajdziesz TU.

 

 

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję