drzwi cal Designerska Jagienka - Drzwi hybrydowe - CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do wyboru kolekcji

Kolekcja Designerska Jagienka

Wszystkie modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” oraz kryteria uzyskania „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Drzwi zewnętrzne Jagienka spiek kwarcowy

Jagienka Spiek Kwarcowy

Zobacz szczegóły

Designerska Jagienka – drzwi hybrydowe, które nie idą na kompromisy

Drzwi stalowe albo aluminiowe albo drewniane – uważasz że to za mało? Wybierz drzwi hybrydowe! Solidna konstrukcja to nie wszystko. Dobry styl ma również niebagatelne znaczenie. Cenisz wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd w nowoczesnym, industrialnym stylu? W takim razie drzwi z Jagienka w wersji Go Hybrid! Cię zachwycą.

Kolekcja drzwi hybrydowych opartych na modelu Jagienka podbija serca miłośników niesztampowych rozwiązań w designie!

Jagienka jest częścią kolekcji Rycerskiej i stanowi w wersji hybrydowej połączenie drewna z:

  • surowym aluminium,
  • łupkiem kwarcytowym,
  • spiekiem kwarcowym, czyli naturalnymi skałami granitowymi z dodatkiem barwników.

Linia została stworzona z myślą o osobach odważnych, bezkompromisowych, które w designie szukają silnych i wyrazistych akcentów.

W przeciwieństwie do kolekcji Rycerskiej, która cechuje się swego rodzaju powagą, wręcz dostojeństwem, Jagienka pozostaje na wskroś nowoczesna, buntownicza, czasem nieco „nieokrzesana”.

Tworzą ją 3 modele drzwi z osłonami wykonanymi ze spieku kwarcowego, aluminium oraz łupka kwarcytowego. Właśnie te materiały to powód, dla którego Jagienkę hybrydową można bez cienia przesady nazwać designerską.

Otwórz drzwi z kolekcji Jagienka!

Jagienka Łupek Kwarcytowy

Drzwi, które wyglądają, jakby były z kamienia? Tak właśnie prezentuje się model pokryty odspajanym mechanicznie naturalnym fornirem kamiennym z łupka kwarcytowego. Materiał ten znakomicie łączy się z architektonicznym betonem oraz szkłem. Jagienka w tym wykończeniu świetnie zgra się z budynkami o surowej formie, dodając im surowego sznytu.

Jagienka Spiek Kwarcowy

Trudno o bardziej oryginalną propozycję, niż drzwi pokryte naturalnym kamieniem zachowanym w odcieniu spokojnej szarości. Jeśli zależy Ci na takim właśnie efekcie, Jagienka Spiek Kwarcowy spełni Twoje oczekiwania. Ten model będzie stanowił idealne zwieńczenie nowoczesnych budynków, szczególnie tych znajdujących się w wielkomiejskiej przestrzeni.

Jagienka Alu

Jagienka Alu to ukłon w stronę prostoty i minimalizmu. Te drzwi są uniwersalne i ponadczasowe – mimo to nie brakuje im charakteru i wyrazistości. Brak zdobień oraz jednolita kolorystyka skrzydła i ościeżnicy z dużą łatwością zgra się ze stylistyką niemal każdego domu. Najbardziej odporne na pogodę, najcieplejsze i piękne bo drewniane. Kolekcja AluTherm łączy wszelkie zalety pozornie niekompatybilnych materiałów.

Uwaga: w przypadku drzwi drewniano-aluminiowych gwarancja obejmuje także drzwi użytkowane bez zadaszenia! (to ewenement na rynku)

drzwi hybrydowe Jagienka drzwi dębowe ze spiekiem kwarcowym

Drzwi Jagienka – inwestycja na długie lata

Jagienka hybrydowa to kolekcja designerska i ultra nowoczesna, przez co świetnie wpisująca się w aktualne trendy. Nie popełniaj jednak błędu, myśląc o niej jako o gorącej nowince, która już niebawem straci na wyrazie.

Te drzwi to inwestycja na lata – nie tylko ze względu na ich wygląd, ale i jakość. Wyróżniają się one podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Posiadają bardzo dobre parametry termiczne i akustyczne, zapewniają należyte bezpieczeństwo, a do tego zatrzymują ciepło w domu. Trudno o lepsze połączenie.

Zaproś designerską Jagienkę do swojego domu!


Sprawdź, czy mamy dla Ciebie promocje!

UE