drzwi cal ProCAL Interaktywny katalog techniczny profesjonalisty - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI

ProCAL

Pracuj mądrzej nie ciężej! Nowe interaktywne narzędzie! Niezastąpione źródło wiedzy o drzwiach CAL.

ProCAL, w rozwinięciu oznacza interaktywny katalog techniczny Profesjonalisty CAL.

ProCAL to jeszcze lepiej podany Katalog Techniczny CAL, z aktywnym spisem treści i panelem bocznym, ale to nie wszystko!

  • ProCAL to łatwy dostęp do aktualnych cenników wszystkich drzwi w kolekcjach
  • ProCAL to brama do cennika wszystkich modeli drzwi zewnętrznych z CALkulatora z możliwością wyszukiwania po nazwach zamieszczonych na Dysku GOOGLE
  • ProCAL to samouczek oprowadzający po standardach i technologii drzwi CAL z niepublikowanymi jeszcze materiałami w postaci tabel z wymiarami MAXIMUM/MINIMUM drzwi CAL we wszystkich konfiguracjach, przekroje i rysunki techniczne z wymiarami wszystkich standardów drzwi, proste porównanie różnych technologii i standardów obowiązujących w CAL
  • ProCAL to w końcu baza do umieszczania wiedzy, którą chcielibyście posiąść na temat drzwi CAL, a która sprawi, że ich sprzedawanie będzie coraz łatwiejsze. Czekamy na Wasze uwagi i potrzeby, najlepiej mailem.

Przedstawiamy ProCAL! Interaktywny katalog profesjonalisty CAL!

 

 

W jaki sposób stać się wyjątkowym użytkownikiem ProCAL? 
Już od dziś w CALowej grupie Facebook – w Akademii CAL – dostępny jest krótki instruktaż, jak to działa. Ponieważ zależy nam na aktualności tego dokumentu będziemy go dystrybuować w sposób ewidencjonowany.

Tym samym Interaktywny katalog techniczny ProCAL będzie dystrybuowany przez naszych RKSów wraz z ekskluzywnym szkoleniem on-line. 

Zatem jeśli chcesz rozwijać się zawodowo i być coraz lepszy w tym co robisz, zgłoś zapotrzebowanie mailem bądź bezpośrednio pod postem w Akademii, skontaktujemy się i uzgodnimy datę i godzinę szkolenia na Skype. Jeśli to możliwe, to łączmy się w grupy, będzie szybciej i efektywniej.

Podstawowy Katalog techniczny CAL możesz zobaczyć w wersji elektronicznej TU.

UE