PRAWDZIWE DRZWI

Spokój gwarantowany

Spokój gwarantowany

Ponad 30-letnie doświadczenie nauczyło nas, jak produkować drzwi piękne, a przy tym perfekcyjnie użyteczne. Naszą wiedzę przekuwamy w produkt, który będzie w 100 proc. dopasowany do Twoich potrzeb.

Na to nie decydują się inni producenci!

Każde nasze drzwi objęte są standardową gwarancją wydłużoną, której termin rozpoczyna się od daty ich zakupu, natomiast drzwi z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji mogą być objęte dodatkową odpowiedzialnością gwarancyjną – w sumie przez 20 lat. Przedłużona gwarancja ma zastosowanie po upływie standardowej gwarancji. Nie zdecydowalibyśmy się na takie zobowiązania, gdybyśmy nie byli pewni procesu technologicznego, który towarzyszy produkcji naszych drzwi.

Dodatkową ochroną objęta jest konstrukcja skrzydła drzwiowego (standardowo wyposażona we wzmocnienie), które stanowi około 85% drzwi. Zapewni to luksus i spokój każdemu, nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi, ponieważ gwarantujemy, że skrzydło drzwiowe przez co najmniej 20 lat nie ulegnie wypaczeniu i deformacji.

Ponad 200 000 wejść i wyjść, czyli średnio ponad 20 lat. Tyle wytrzymają nasze drzwi. Otwierasz, zamykasz, a od czasu do czasu wycierasz… To dostateczna bezobsługowość. Sprawdziliśmy to w Instytucie Techniki Budowlanej!

Już wiesz, że znalazłeś swoje drzwi? Mamy dla Ciebie więcej powodów!

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Rozumiem