PRAWDZIWE DRZWI

Aplikacja niedostępna

Ze względu na charakter aplikacji, jest ona dostępna dla urządzeń stacjonarnych (powyżej 1000px szerokości).

 1. Informacje ogólne.
  Wybór rodzaju ościeżnicy.
  Wyszukanie zapisanego projektu.
 2. Konfiguracja własnych drzwi.
  Wyliczenie ceny.
  Zapisanie projektu
 3. Szczegóły konfiguracji.
  Możliwość wydruku projektu.
  Gotowe.

Zaprojektuj drzwi wewnętrzne

Na podstawie wymiarów otworu w murze, po wyborze rodzaju ościeżnicy program wyliczy wymiary skrzydła, uwzględniając luzy montażowe. Graniczne wymiary otworów to wysokość od 1915 do 2150 mm; szerokość od 820 do 1035 mm. Wymiary skrzydła program stopniuje co 10 mm. Nie naliczamy żadnych dopłat za niestandardowe wymiary w określonych powyżej granicach. Podczas projektowania pamiętaj, że po zamontowaniu w twoim domu najlepiej wyglądać będą drzwi o jednakowej wysokości.

Tylko u nas

Możesz sam zaprojektować własną i niepowtarzalną linię drzwi wewnętrznych, a my je dla Ciebie wyprodukujemy.

 1. Projektowane drzwi mają ramę z fornirowanej klejonki dębowej, zaś wypełnienie, które zaprojektujesz, stanowi połączenie poziomych płycin i szkła o grubości 10 mm. Do wyboru masz dwa rodzaje ościeżnic w technologii CAL.
 2. Projektowanie polega na wypełnieniu przestrzeni pomiędzy ramiakami tworzącymi ramę skrzydła za pomocą dowolnego układu płycin, szkła i pasków ze stali nierdzewnej o wysokości 20 mm.
 3. Kolor drzwi dobierzesz na podstawie bogatej palety wybarwień w miejscu składania zamówienia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję