PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Co pokazaliśmy na Budmie? 4 HIT-y designu!

21 lutego 2019
Udostępnij wpis

To więcej niż drzwi, to pasja tworzenia!

Drogi czytelniku, na targach Budma 2019 pokazaliśmy cztery portale drzwiowe.

Pierwsze to drzwi zewnętrzne w klasie RC2 z naświetlami. To portal z dwiema dostawkami szklonymi, które zabezpieczą dom na dłużej. Od strony zewnętrznej mamy aplikacje ze stali kortenowskiej oraz najprawdziwsze deski na skrzydle. Po drugiej stronie znalazła się okładzina z okleiny naturalnej zwanej Rubin Wood – wyjątkowa, bo niepowtarzalna.

Drugie pokazane drzwi, to drzwi wewnętrzne Boksze bezprzylgowe w okładzinie Rubin Wood. Stanowią one komplet z drzwiami zewnętrznymi. Po drugiej, wewnętrznej stronie znalazł się model drzwi Telimena z lustrem i wykończeniem perłowym na skrzydle oraz ościeżnicy.

Trzeci prezentowany model to drzwi zewnętrzne z odspajanym mechanicznie łupkiem kwarcytowym z Brazylii, którym pokryte jest skrzydło drzwiowe i ościeżnica. Po drugiej stronie znajdują się drzwi w kolorze RAL 7016 zabezpieczane ekologicznym olejowoskiem.

Kwintesencją całego procesu projektowego były drzwi wykonane z połączenia drewna i żywicy epoksydowej – przez, których środek przepływała metaforyczna rzeka podświetlana na kolory tęczy.

To hit innowacji CAL, przygotowany z ogromnym wkładem serca i pasji zespołu CAL.

Wszystkie drzwi zewnętrzne wyposażone są w zamki: AV3 oraz eAV3. Ten ostatni był dodatkowo powiązany z CALConnect – systemem inteligentnego dostępu do domu sterowanego za pomocą aplikacji w smartfonie.

Jak oceniamy targi?

Targi cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Pozwoliły na kontakt z liczną grupą osób specjalizujących się w tematyce stolarki otworowej – w tym potencjalnych Klientów. Osób było tak wiele, że często brakowało nawet okazji, aby porozmawiać, a katalogów nieomal zabrakło. To wielki sukces organizatorów oraz Wschodniego Klastra Budowlanego, który stworzył wspólną strefę wystawców i producentów – marek.

Zobacz nasze wyjątkowe video z targów!

Do zobaczenia u naszych partnerów w całej Polsce!

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję