drzwi cal Co pokazaliśmy na Budmie? 4 HIT-y designu! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Co pokazaliśmy na Budmie? 4 HIT-y designu!

21 lutego 2019
Udostępnij wpis

To więcej niż drzwi, to pasja tworzenia!

Drogi czytelniku, na targach Budma 2019 pokazaliśmy cztery portale drzwiowe.

BudmiePierwsze to drzwi zewnętrzne w klasie RC2 z naświetlami. To portal z dwiema dostawkami szklonymi, które zabezpieczą dom na dłużej. Od strony zewnętrznej mamy aplikacje ze stali kortenowskiej oraz najprawdziwsze deski na skrzydle. Po drugiej stronie znalazła się okładzina z okleiny naturalnej zwanej Rubin Wood – wyjątkowa, bo niepowtarzalna.

Drugie pokazane drzwi, to drzwi wewnętrzne Boksze bezprzylgowe w okładzinie Rubin Wood. Stanowią one komplet z drzwiami zewnętrznymi. Po drugiej, wewnętrznej stronie znalazł się model drzwi Telimena z lustrem i wykończeniem perłowym na skrzydle oraz ościeżnicy.

BudmieTrzeci prezentowany model to drzwi zewnętrzne z odspajanym mechanicznie łupkiem kwarcytowym z Brazylii, którym pokryte jest skrzydło drzwiowe i ościeżnica. Po drugiej stronie znajdują się drzwi w kolorze RAL 7016 zabezpieczane ekologicznym olejowoskiem.

BudmieKwintesencją całego procesu projektowego były drzwi wykonane z połączenia drewna i żywicy epoksydowej – przez, których środek przepływała metaforyczna rzeka podświetlana na kolory tęczy.

To hit innowacji CAL, przygotowany z ogromnym wkładem serca i pasji zespołu CAL.

Wszystkie drzwi zewnętrzne wyposażone są w zamki: AV3 oraz eAV3. Ten ostatni był dodatkowo powiązany z CALConnect – systemem inteligentnego dostępu do domu sterowanego za pomocą aplikacji w smartfonie.

Jak oceniamy targi?

Targi cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Pozwoliły na kontakt z liczną grupą osób specjalizujących się w tematyce stolarki otworowej – w tym potencjalnych Klientów. Osób było tak wiele, że często brakowało nawet okazji, aby porozmawiać, a katalogów nieomal zabrakło. To wielki sukces organizatorów oraz Wschodniego Klastra Budowlanego, który stworzył wspólną strefę wystawców i producentów – marek.

Zobacz nasze wyjątkowe video z targów!

Do zobaczenia u naszych partnerów w całej Polsce!

Budmie

Polecane wpisy

UE