PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Katalog drzwi zewnętrznych w nowej odsłonie!

20 sierpnia 2019
Udostępnij wpis

Nowa katalog drzwi zewnętrznych, nowa kolekcja i wieloletnia gwarancja (nawet 5 lat). To tylko część nowości jakie przygotowaliśmy abyś lepiej poznał dizajn, wnętrze i pochodzenie prawdziwych drzwi. Bo każdemu Klientowi dziękujemy za zaszczyt towarzyszenia w przygodzie, jaką jest DOM.

Nowy katalog drzwi zewnętrznych

Chcesz, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Po prostu chcesz, żeby był… prawdziwy.  Prawdziwy dom potrzebuje #prawdziwych drzwi. 🚪🌲🌳 Dziś przedstawiamy je w nowej odsłonie oddając w Twoje ręce nowy katalog drzwi zewnętrznych.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy pionierską kolekcję drewnianych drzwi zewnętrznych oprawioną w nowy katalog – łatwy w odbiorze i czytelny, co sprawi że wybór naszych drzwi będzie jeszcze przyjemniejszy – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – Nowa publikacja CAL komunikuje hasło marki: „Prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu” – stanowi ono odzwierciedlenie wizji naszego działania. W ten sposób zapewniamy Klientów o autentyczności doznań, jakie prezentuje marka CAL.

Zobacz jak prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu >>kliknij<< po katalog!

Przedłużona gwarancja na drzwi

Wraz z nowym katalogiem w życie wchodzi wydłużony program gwarancyjny. To nawet 5 lat ochrony drzwi zapewnionej przez producenta na drzwi dębowe i drzwi sosnowe z okleiną dębową.

Nowa kolekcja – drzwi dębowe

Najnowsza Kolekcja drzwi zewnętrznych Arbo, której nazwa pochodzi z języka esperanto i oznacza drzewo, dołączyła do oferty drzwi indywidualnych, skrojonych na wymiar – już teraz. To ukłon w stronę osób o szczególnych preferencjach, którzy upodobali sobie bliskość natury. To siedem nowych wzorów – szczęśliwa siódemka, która jak już pokazuje popularność w serwisie Facebook, święcić będzie sukcesy.

Kolekcja Arbo jest oparta na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek pozwalających w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej. W ofercie dostępne są wzory, w których drewno ułożone jest w pionie i poziomie. Kolekcja występuje we wszystkich trzech standardach: Termo (90 mm grubości), Arctic (aż 102 mm grubości) i Presenta (z niewidocznymi zawiasami).

Kolory drzwi – nie tylko drzwi wejściowe antracytowe

Nowy katalog CAL to nowe piękne wizualizacje, bogata oferta możliwości produkcyjnych firmy (drzwi o wysokości nawet 2,5 metra (3 metry z naświetlem górnym) i szerokości prawie 3 metrów z dostawkami bocznymi. Możliwość wyposażenia drzwi w okładzinę ze spieku kwarcowego, łupka kwarcytowego, stali kortenowskiej lub aluminium (drzwi alu-drewniane). To także nowe akcesoria: antaby (w tym antaba kieszeniowa) i CAL Connect AirKey – inteligentna wkładka do każdych drzwi CAL, pozwalająca otwierać je wygodnie za pomocą smartfona lub karty kodowej.

W ofercie pojawiły się też nowe kolory! Obok popularnych lazurów są to: dęby olejowane i kolory pastelowe z widocznym rysunkiem drewna.

 

Galeria zdjęć

Polecane wpisy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję