drzwi cal Nowy katalog drzwi zewnętrznych - nowy standard! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Nowy katalog drzwi zewnętrznych – nowy standard!

5 lutego 2020
Udostępnij wpis

Prezentujemy Państwu pierwsze na polskim rynku drzwi zewnętrzne (także z naświetlami) z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt.

Nowy katalog drzwi zewnętrznych

Chcesz, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Po prostu chcesz, żeby był… prawdziwy.  Prawdziwy dom potrzebuje #prawdziwych drzwi. ??Dziś przedstawiamy je w nowej odsłonie oddając w Twoje ręce nowy katalog drzwi zewnętrznych.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy pionierską kolekcję drewnianych drzwi zewnętrznych oprawioną w nowy katalog – łatwy w odbiorze i czytelny, co sprawi że wybór naszych drzwi będzie jeszcze przyjemniejszy – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – Nowa publikacja CAL komunikuje hasło marki: „Prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu” – stanowi ono odzwierciedlenie wizji naszego działania. W ten sposób zapewniamy Klientów o autentyczności doznań, jakie prezentuje marka CAL.

Zobacz jak prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu >>kliknij<< i pobierz katalog!

Nowość! Standard CPH Component

Certified Passive House Component (standard CPH Component) – pierwsze na polskim rynku drzwi zewnętrzne (także z naświetlami) z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt. Certyfikat ten potwierdza, że nasze drzwi stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na termoizolacji i szczelności oraz że mogą być one stosowane w domach pasywnych. Badanie parametrów i certyfikacja obejmowała również system montażu drzwi. Dotyczy wybranych modeli.

Przedłużona gwarancja na drzwi

We wrześniu w życie wszedł wydłużony program gwarancyjny. To nawet 5 lat ochrony drzwi zapewnionej przez producenta na drzwi dębowe i drzwi sosnowe z okleiną dębową.

Nowa kolekcja – drzwi dębowe

Najnowsza Kolekcja drzwi zewnętrznych Arbo, której nazwa pochodzi z języka esperanto i oznacza drzewo, dołączyła do oferty drzwi indywidualnych, skrojonych na wymiar – już teraz. To ukłon w stronę osób o szczególnych preferencjach, którzy upodobali sobie bliskość natury. To siedem nowych wzorów – szczęśliwa siódemka, która jak już pokazuje popularność w serwisie Facebook, święcić będzie sukcesy.

Kolekcja Arbo jest oparta na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek pozwalających w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej. W ofercie dostępne są wzory, w których drewno ułożone jest w pionie i poziomie. Kolekcja występuje we wszystkich czterech standardach: Termo (90 mm grubości), Arctic (aż 102 mm grubości), Presenta (z niewidocznymi zawiasami) i CPH Component.

Kolory drzwi – nie tylko drzwi wejściowe antracytowe

Nowy katalog CAL to nowe piękne wizualizacje, bogata oferta możliwości produkcyjnych firmy (drzwi o wysokości nawet 2,5 metra (3 metry z naświetlem górnym) i szerokości prawie 3 metrów z dostawkami bocznymi. Możliwość wyposażenia drzwi w okładzinę ze spieku kwarcowego, łupka kwarcytowego, stali kortenowskiej lub aluminium (drzwi alu-drewniane). To także nowe akcesoria: antaby (w tym antaba kieszeniowa) i CAL Connect AirKey – inteligentna wkładka do każdych drzwi CAL, pozwalająca otwierać je wygodnie za pomocą smartfona lub karty kodowej.

W ofercie pojawiły się też nowe kolory! Obok popularnych lazurów są to: dęby olejowane i kolory pastelowe z widocznym rysunkiem drewna.

 

Galeria zdjęć

Polecane wpisy

UE