PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy aktualności

Katalog drzwi zewnętrznych w nowej odsłonie!

20 sierpnia 2019
Udostępnij wpis

Nowa katalog drzwi zewnętrznych, nowa kolekcja i wieloletnia gwarancja (nawet 5 lat). To tylko część nowości jakie przygotowaliśmy abyś lepiej poznał dizajn, wnętrze i pochodzenie prawdziwych drzwi. Bo każdemu Klientowi dziękujemy za zaszczyt towarzyszenia w przygodzie, jaką jest DOM.

Nowy katalog drzwi zewnętrznych

Chcesz, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Po prostu chcesz, żeby był… prawdziwy.  Prawdziwy dom potrzebuje #prawdziwych drzwi. 🚪🌲🌳 Dziś przedstawiamy je w nowej odsłonie oddając w Twoje ręce nowy katalog drzwi zewnętrznych.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy pionierską kolekcję drewnianych drzwi zewnętrznych oprawioną w nowy katalog – łatwy w odbiorze i czytelny, co sprawi że wybór naszych drzwi będzie jeszcze przyjemniejszy – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. I dodaje: – Nowa publikacja CAL komunikuje hasło marki: „Prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu” – stanowi ono odzwierciedlenie wizji naszego działania. W ten sposób zapewniamy Klientów o autentyczności doznań, jakie prezentuje marka CAL.

Zobacz jak prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu >>kliknij<< po katalog!

Przedłużona gwarancja na drzwi

Wraz z nowym katalogiem w życie wchodzi wydłużony program gwarancyjny. To nawet 5 lat ochrony drzwi zapewnionej przez producenta na drzwi dębowe i drzwi sosnowe z okleiną dębową.

Nowa kolekcja – drzwi dębowe

Najnowsza Kolekcja drzwi zewnętrznych Arbo, której nazwa pochodzi z języka esperanto i oznacza drzewo, dołączyła do oferty drzwi indywidualnych, skrojonych na wymiar – już teraz. To ukłon w stronę osób o szczególnych preferencjach, którzy upodobali sobie bliskość natury. To siedem nowych wzorów – szczęśliwa siódemka, która jak już pokazuje popularność w serwisie Facebook, święcić będzie sukcesy.

Kolekcja Arbo jest oparta na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek pozwalających w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej. W ofercie dostępne są wzory, w których drewno ułożone jest w pionie i poziomie. Kolekcja występuje we wszystkich trzech standardach: Termo (90 mm grubości), Arctic (aż 102 mm grubości) i Presenta (z niewidocznymi zawiasami).

Kolory drzwi – nie tylko drzwi wejściowe antracytowe

Nowy katalog CAL to nowe piękne wizualizacje, bogata oferta możliwości produkcyjnych firmy (drzwi o wysokości nawet 2,5 metra (3 metry z naświetlem górnym) i szerokości prawie 3 metrów z dostawkami bocznymi. Możliwość wyposażenia drzwi w okładzinę ze spieku kwarcowego, łupka kwarcytowego, stali kortenowskiej lub aluminium (drzwi alu-drewniane). To także nowe akcesoria: antaby (w tym antaba kieszeniowa) i CAL Connect AirKey – inteligentna wkładka do każdych drzwi CAL, pozwalająca otwierać je wygodnie za pomocą smartfona lub karty kodowej.

W ofercie pojawiły się też nowe kolory! Obok popularnych lazurów są to: dęby olejowane i kolory pastelowe z widocznym rysunkiem drewna.

 

Galeria zdjęć

Polecane wpisy

CAL pomoże Bajce

25 września 2019

Suwalska firma CAL prawdziwe drzwi organizuje koncert na rzecz Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję