drzwi cal Poznaj najbardziej stylowe drzwi zewnętrzne CAL - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Poznaj najbardziej stylowe drzwi zewnętrzne CAL

30 października 2018
Udostępnij wpis

Nowoczesny dom łączy w sobie zarówno stylowy wygląd, jak również funkcjonalność. To samo można powiedzieć o drzwiach zewnętrznych. Bezpieczne, wyciszające i ekologiczne, a do tego o różnorodnym wyglądzie – to główne cechy, które charakteryzują dzisiaj dobre drzwi zewnętrzne.

Kupując drzwi zewnętrzne CAL nie musisz wybierać pomiędzy ich wyglądem a nowoczesnymi technologiami. Teraz możesz mieć to wszystko bez rezygnowania z jakichkolwiek funkcji czy udogodnień. Nie tylko zapewnią bezpieczeństwo i ochronią przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem, ale w ogólnej stylistyce domu będą grały pierwsze skrzypce.

Kolekcje drzwi zewnętrznych CAL

Idąc z duchem czasu, firma CAL wprowadza nowoczesne rozwiązania, które zachwycają swoją oryginalną stylistyką, a do tego – co bardzo ważne – spełniają wszystkie wymagania budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem izolacji i szczelności. Nie przepuszczają ciepłego powietrza na zewnątrz, a także zimnego powietrza do wewnątrz.
Zróżnicowany wybór drzwi pozwoli ci wybrać rozwiązanie, które będzie idealnie korespondowało z elewacją Twojego domu. Są to drzwi w różnorodnej stylistyce i kolorystyce. Sprawdź sam!

 

 

Kolekcja Alutherm

Jak sugeruje nam już sama nazwa, drzwi zewnętrzne CAL z tej kolekcji oprócz komponentów z drewna, są również wyposażone w okładzinę aluminiową od strony zewnętrznej. Jest to drugi obok drewna najczęściej używany do produkcji drzwi materiał. Skąd pomysł na to połączenie? To gwarancja trwałości oraz łatwość w konserwacji. To również ciekawe zestawienie dwóch materiałów, które wyglądają nowocześnie i bardzo elegancko.

Kolekcja Rycerska

To wyjątkowe połączenie stalowych elementów ozdobnych z ciepłem drewna, które wygląda niezwykle ekskluzywnie i elegancko. Drzwi zewnętrzne CAL z tej kolekcji w pełni wpisują się w trendy nowoczesnego budownictwa, a przy tym są bezkonkurencyjne w ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z antywłamaniową klasą RC2 stoją na straży domowego ciepła!

Kolekcja Filmowa

Słowa, które najlepiej scharakteryzują tę kolekcję to: różnorodnośćinnowacyjność oraz efektowność. Drzwi zewnętrzne CAL z tej kolekcji to mariaż czarnego szkła step i drewna, który doda twojemu lokum niepowtarzalnego blasku. Drzwi będą grały główną rolę w wyglądzie całego domu. Dzięki nim Twoje cztery kąty zyskają niepowtarzalny blask i świeżość.

Kolekcja Klasyczna

To doskonałe połączenie klasycznego piękna i elegancji ze stolarską konstrukcją i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Szeroki wybór drzwi Kolekcji Klasycznej w różnych kolorach pozwoli Ci dobrać model idealnie dopasowany do Twojego domu, który zachwyci gości swoim pięknem, a Tobie i Twojej rodzinie zapewni spokój i bezpieczeństwo.

Kolekcja Arbo

To idealna kolekcja dla pasjonatów drewna, zakochanych w jego niepowtarzalności i naturalnym usłojeniu. Zewnętrzna okładzina drzwi z prawdziwych desek (dębowych lub sosnowych) o linearnym układzie usłojenia nada przytulnego charakteru każdemu domowi i to już na wejściu!

Kolekcja Idylla

W kolekcji Idylla znajdziesz 7 wyjątkowych, deskowanych modeli drzwi w nowoczesnej konstrukcji bezprzylgowej, z których „nic” nie odstaje. Wyróżniającą cechą tej kolekcji jest możliwość wykonania każdego modelu drzwi w wersji modrzewiowej, a więc ultra odpornej na warunki zewnętrzne. Drzwi z kolekcji Idylla będą ci bez wątpienia wiernie służyły przez bardzo długie lata.

Kolekcja Kolora

Drzwi z kolekcji Kolora to modele, które mogą sprawić, że Twoja strefa wejścia do domu będzie wyjątkowa i zauważalna. Jeśli lubisz być na czasie, a jednocześnie cenisz sobie nieszablonowe, odważne rozwiązania to kolekcja Kolora może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wybierz model, dopasuj kolor z palety RAL w cenie drzwi i ciesz się kolorowymi, designerskimi, a przede wszystkim bezpiecznymi i ciepłymi drzwiami wejściowymi.

Kolekcja Vintage

Szukasz eleganckich i nienachalnych drzwi do swojego domu? Cenisz sobie precyzję oraz wysoką jakość wykończenia detali? Jeśli tak, to drzwi z kolekcji Vintage idealnie wpisują się w Twoje oczekiwania. Znajdziesz w niej modele pełne, a także z różnokształtnymi szkleniami, które aż proszą się o ozdobę ze szlachetnego szkła witrażowego.

 

 

Dopasuj parametry swoich drzwi

Większość z naszych kolekcji dostępna jest do wyboru w trzech standardach: Termo, Arctic i Presenta (poza kolekcją Klasyczną o ramowej konstrukcji i Idyllą dostępną tylko w wersji Presenta).

Drzwi w standardzie Termo to przylgowe skrzydło gr. 78 mm, klasa antywłamaniowa RC2 w standardzie i termika na poziomie od 0,97 W/m2K. Za dopłatą możesz je ulepszyć do klasy antywłamaniwej RC3 i dzwiękoszczelności aż 44 dB.

Standard Arctic to ciepłe skrzydła przylgowe grubości 90 mm. To drzwi przeznaczone dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego o Ud na poziomie 0,86 W/m2K i klasie RC2 w standardzie. Uwaga: za niewielką dopłatą dla wybranych modeli możesz otrzymać certyfikat CPH Component!

Standard Presenta przeznaczony jest dla nowoczesnego budownictwa. Są to drzwi obustronnie zlicowane, inaczej zwane bezprzylgowymi. Drzwi grubości 90 mm zapewniają termikę na doskonałym poziomie od 0,81 W/m2K i bezpieczeństwo w klasie RC2.

Możliwość komentowania została wyłączona.

UE