drzwi cal Drewniane nietypowe drzwi zewnętrzne - „szyte na miarę" - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Drewniane nietypowe drzwi zewnętrzne – „szyte na miarę”

7 sierpnia 2019
Udostępnij wpis

Szukasz drzwi zewnętrznych, które będą prowadziły do Twego wymarzonego domu? Domu, który jest Twoją ostoją, odzwierciedleniem dziecięcych marzeń, Twojego wnętrza? Chcesz by były wyjątkowe, niepowtarzalne, inne niż wszystkie...? Dobrze trafiłeś/aś. Przeczytaj naszą poruszającą opowieść o ukrytych w naturze, nieokiełznanych możliwościach. Dzięki pasji i zdobywanej latami wiedzy zamienimy je w drzwi zewnętrzne dopasowane do Ciebie, Twoich pragnień, Twojego stylu życia.

Zostaw na chwilę swoje obowiązki i przenieś się oczyma wyobraźni do pierwotnego lasu. Wyobraź sobie otaczające Cię szumiące, potężne, dostojne dęby i sosny. Poczuj wiatr na skórze, zapach igliwia i żywicy, subtelny chrzęst liści pod stopami. To z tych szlachetnych drzew powstaną Twoje niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju drewniane nietypowe drzwi zewnętrzne. Drewno to materiał o niezwykłych właściwościach kształtowania, danych przez Matkę Naturę. Właściwościach niedostępnych dla stali, aluminium i PVC. To dzięki nim oraz naszej pasji możemy stworzyć od podstaw Twoje spersonalizowane drzwi zewnętrze. W 100 % naturalne, w 100 % biodegradowalne.

Jak powstają nietypowe drzwi zewnętrzne?

Najpierw jednak przenieś się do swego domu, chwyć kartkę, długopis i usiądź wygodnie na tarasie. Zrelaksuj się i daj się ponieść wyobraźni. O jakich drzwiach marzysz? Jak wyglądały na dziecięcych rysunkach, gdy miałeś/aś 10 lat? Jakimi wartościami kierujesz się w życiu? Nie spiesz się. W CAL jesteśmy w stanie zaproponować Ci naprawdę wiele…

 • Wymiar dopasowany do wizji Twojego domu.
 • Prawie wszystkie kolory świata.
 • Trzy standardy dla wymagających.
 • Designerskie okładziny zewnętrzne.
 • Drzwi inteligentne, odpowiadające Twoim potrzebom, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.
 • Będące Twoim oknem na świat.
 • Dostosowane do zmieniającego się klimatu.
 • Przyjazne środowisku.
 • Zapewniające ciepło i bezpieczeństwo w prezencie.
 • Najwyższą jakość i perfekcję w każdym CALu.
 • Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Czy widzisz już swoje drzwi? Nietypowe drzwi zewnętrzne, inne niż wszystkie? Jeśli tak, wykonaj kolejny krok i przenieś się do świata profesjonalistów, którzy przekształcą Twoje marzenie w rzeczywistość. Fachowy doradca przekaże nam TWÓJ POMYSŁ NA WYMARZONE DRZWI. Zajmiemy się  nim z największą starannością. W końcu nietypowe rozwiązania to nasz domena – od lat, a w rękach mamy najbardziej niezwykły na świecie materiał – drewno. Surowiec, który traktujemy z najwyższym szacunkiem. Respektem należnym Matce Naturze. Idealny i naturalny kompozyt. Materiał, który zamieniamy dla Ciebie w wysokiej jakości, nieszablonowe drewniane drzwi zewnętrzne – a te przetrwają lata. Drzwi spersonalizowane, jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i być może jedyne takie na świecie.

Podobają Ci się nieszablonowe rozwiązania, ale nie masz na nie pomysłu? Nic nie szkodzi. Jako specjaliści od nietypowych rozwiązań zapraszamy Cię do obejrzenia naszej Małej Galerii Drzwi Awangardowych (poniżej) lub do obejrzenia realizacji.

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE