drzwi cal Drewniane drzwi zewnętrzne retro o ponadczasowym designie - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Drewniane drzwi zewnętrzne retro o ponadczasowym designie

7 sierpnia 2019
Udostępnij wpis

Lubisz otaczać się kultowymi przedmiotami? Fascynują Cię auta starej daty, klasyki filmowe, styl vintage i retro? Mamy idealne drzwi zewnętrzne, dopasowane do Twojego stylu. Drzwi, o jakich skrycie marzysz. Poniżej znajdziesz 4 powody dla których warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne retro.

Nie musisz martwić się zmiennymi trendami!

Klasyczne w formie, drewniane drzwi zewnętrzne retro to przede wszystkim nieprzemijający design, który podobnie jak perfumy Chanel no. 5 jest ponadczasowy i nie podlega zmieniającym się trendom. To drzwi, które zawsze będą na topie – bez względu na panującą obecnie modę. Jednym zdaniem: prawdziwe drzwi na lata!

Wprowadź sielski klimat do ,,miejskiej dżungli”

Jeśli nie boisz się eksperymentować i lubisz łączyć stare z nowym, to drzwi „tradycyjne” są zdecydowanie dla Ciebie. To uosobienie królującego w ostatnich latach stylu vintage i retro. Wysokiej jakości drewniane drzwi wejściowe dla prawdziwych koneserów – drzwi, którym upływający czas tylko dodaje uroku i szlachetności. Wprowadzają ciepły, swojski klimat w życiu pełnym wyzwań i nieustannego pędu. Są odzwierciedleniem domowej atmosfery. To drzwi, które zapraszają do wejścia w strefę prawdziwego rodzinnego ciepła i relaksu.

Drzwi zewnętrzne retro według Twojego projektu

Klasyka ma wiele twarzy i wcale nie musi być stonowana i szablonowa. Dlatego popuść wodze fantazji i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Mała czarna czy stylowa biel? A może połączenie ich obu? Do wyboru masz prawie wszystkie kolory świata dostępne w palecie RAL i NCS, a także przejrzyste wykończenia lazurujące uwydatniające piękny rysunek drewna. Chcesz doświetlić naturalnie wiatrołap? Postaw na skrzydło szklone i wybierz spośród 6 dostępnych w CAL rodzajów szkleń lub zastosuj świetliście mieniące się witraże, które nadają klasycznym drzwiom elegancji i szlachetności. A jeśli masz dużo miejsca wybierz drzwi z naświetlami i dodaj im galanterii za pomocą ozdobnych szprosów, które idealnie współgrają z przeziernym szkleniem. Pozwól sobie na luksus w Twoim domu.

Natura w najprawdziwszym wydaniu

Subtelnie ciepłe w dotyku nawet zimą, z niepowtarzalnym rysunkiem słojów i wyczuwalną fakturą drewna – jedyne na rynku drzwi naturalne w 100 proc., wykonane z odnawialnego surowca. Prawdziwa gratka dla wszystkich, którym bliska jest troska o środowisko i Matkę Naturę. To jedyne w pełni biodegradowalne drzwi, wyprodukowane z dbałością o każdy kawałek bezcennego surowca, jakim jest drewno. Prawdziwe drzwi, prawdziwe „zero waste”. Realna troska o przyrodę i przyszłość kolejnych pokoleń.

Jeśli właśnie zaczynasz rozważać zakup prawdziwych drzwi, dopasowanych do Twojego stylu i ideałów, polecamy nasze dwie dedykowane kolekcje drzwi CAL: Klasyczną i Vintage. Kolekcja Klasyczna to harmonia zamknięta w najprawdziwszej drewnianej ramie (sosna lub dąb) z ozdobnymi kasetonami i subtelnymi przeszkleniami. Kolekcja Vintage to płytowe drzwi dostępne w 3 wariantach: sosna, dąb lub sosna w okleinie dębowej. Charakteryzują się dyskretnymi frezowaniami, aplikacjami w postaci delikatnych ramek i ozdobnych kasetonów oraz szkleniami, których urok podkreślają wyjątkowe profilowane listwy dostępne tylko w tej kolekcji. Z myślą o tych wzorach powstały dopasowane naświetla tradycyjne harmonijnie zamykające całość konstrukcji. A to tylko niewielka część tego, co możemy zaproponować miłośnikom wysokiej jakości i klasycznej elegancji, którą już od progu pokażą inwestując w drzwi zewnętrzne retro w dizajnie, a nowoczesne w technologii.

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE