drzwi cal Nowoczesne drzwi drewniane 5.0 na całe życie - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Nowoczesne drzwi drewniane 5.0 na całe życie

3 września 2019
Udostępnij wpis

Wyróżniający design i przystępna cena nie są już głównymi czynnikami determinującymi wybór drzwi wejściowych do domu. Jesteśmy coraz bardziej zabiegani, zmęczeni natłokiem obowiązków, a do tego sfrustrowani i zmartwieni postępującymi zmianami klimatu, upałami, słabą jakością powietrza, wszechobecnym betonem i hałasem. Warto wiedzieć, że dobrze wybrane nowoczesne drzwi zewnętrzne mogą nie tylko pięknie się prezentować, ale także rozwiązać wiele z Twoich codziennych problemów.

Współczesne drewniane drzwi wejściowe to drzwi, które ułatwiają Ci podejmowanie decyzji oraz kontrolę nad domem i jego mieszkańcami, zatrzymują w domu ciepło, izolują od hałasu z ulicy, dzięki czemu pozwalają Ci wypocząć po długim dniu, zapewniają bezpieczeństwo i oszczędzają ceny czas. To nowoczesne drzwi zewnętrzne, którym możesz zaufać będąc w pracy lub na wakacjach na drugim końcu świata.

Sprawdź jakie udogodnienia możesz wprowadzić do swojego życia dzięki nowoczesnym drzwiom zewnętrznym – drzwiom piątej generacji.

Pozwól sobie na odpoczynek w ciszy

Żyjemy w czasach, które są po prostu… głośne. Dlatego warto zainwestować w drzwi zewnętrzne o dobrych parametrach akustycznych i odciąć się od wszechobecnego hałasu. Nowoczesne drzwi zewnętrzne, dzięki odpowiedniemu wypełnieniu i konstrukcji, mogą skutecznie odizolować wnętrze Twojego domu od zewnętrznego zgiełku. Drzwi CAL zapewniają wygłuszenie na poziomie aż 34 dB. Co to oznacza w praktyce? Że sąsiadki rozmawiające pod Twoją bramą, bawiące się dzieci i przejeżdżające auta będą dla Ciebie prawie niezauważalnym szumem.

Miej pełną kontrolę nad dostępem do swojego domu – inteligentne drzwi zewnętrzne

Masz dzieci, spędzasz dużo czasu poza domem, często podróżujesz? W takim wypadku inteligentne drzwi zewnętrzne to Twój „must have”! Zainstaluj w swoich drzwiach zewnętrznych elektronikę i miej pełną kontrolę nad dostępem do domu. Steruj drzwiami za pomocą smartfonu z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki dedykowanej aplikacji CALconnect możesz sprawdzić, kiedy Twoje dziecko wróciło do domu, otworzyć sąsiadce drzwi będąc na wakacjach, dzięki czemu podlewanie kwiatów czy wyprowadzanie pupila nie jest już zmartwieniem. Przed wyjściem sprawdzasz dwa razy czy aby na pewno drzwi są zaryglowane? Teraz poinformuje Cię o tym wbudowany czujnik rygla. Kontaktron będzie natomiast pilnował czy drzwi są zamknięte i powiadomi Cię, gdy niespodziewany gość je otworzy. Nowoczesne, inteligentne drzwi są prawdziwym ułatwieniem w codziennym życiu.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne – dostosowane do zmieniającego się klimatu

Nikogo już nie dziwią afrykańskie upały, syberyjskie mrozy, ulewne deszcze i huraganowe wiatry. Do tego pojawiający się w coraz większej ilości miast trujący smog. Nowoczesne drzwi zewnętrzne muszą być dostosowane do tych ciężkich, zmieniających się warunków, aby zapewniać nam komfort w każdą pogodę i dbać o nasze zdrowie. Drzwi CAL to produkt testowany w certyfikowanych niezależnych jednostkach badawczych, dzięki temu masz pewność, że kupujesz dobrej jakości produkt, który będzie zatrzymywał ciepło w domu, a smog i pył na zewnątrz. Dodatkowo nie wpuści do domu zimnego powietrza i wody nawet w największą ulewę.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne to przede wszystkim drzwi ekologiczne

Najbardziej ekologiczne są bezkonkurencyjnie drzwi drewniane – z odnawialnego surowca, w pełni biodegradowalne, możliwe do powtórnego przetworzenia. W pędzie codziennego życia pamiętajmy o trosce o Matkę Naturę. Wybór pięknych, drewnianych drzwi zamiast metalowych lub z PVC to decyzja, dzięki której zapewniasz lepszą przyszłość swoim pociechom – przyszłość na czystej, nie zaśmieconej planecie. Dbając o środowisko w duchu Zero Waste, uczysz je także, że najważniejsze to inwestować w trwałe produkty wysokiej jakości.

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE