drzwi cal Drzwi CAL - prawdziwe drzwi z malowniczej Suwalszczyzny . Zobacz!
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Drzwi CAL – prawdziwe drzwi z malowniczej Suwalszczyzny

21 kwietnia 2021
Udostępnij wpis

Każdy kto podróżuje po Polsce z pewnością kojarzy takie nazwy jak Równica, Śnieżka, Necko czy Hańcza. Jeśli kojarzą się Wam one tylko z urokliwymi zakątkami Polski, to po przeczytaniu poniższego wpisu niewątpliwie się to zmieni. Co wspólnego mają malownicze tereny rekreacyjne z drewnianymi drzwiami produkowanymi na Suwalszczyźnie (drzwi Suwałki)?

CAL prawdziwe drzwi – firma z historią, Twoja Suwalszczyzna

Drzwi CAL to rodzinna firma produkująca drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, mająca swą siedzibę w malowniczej krainie, jaką jest Suwalszczyzna. Fundamenty pod jej budowę 35 lat temu własnymi rękami kładł między innymi obecny właściciel Zbigniew Cywiński. Historia jest niezwykła, bo pieniądze na budowę zakładu pochodziły między innymi ze… sprzedaży czosnku na lokalnym rynku! Przez ponad trzy dekady załoga rozrosła się od 10 osób początkowo do ponad 100 pracowników obecnie, a drzwi marki CAL wyznaczają trendy i standardy na rynku. Jeśli zaciekawiła Cię fascynująca historia powstania rodzinnej firmy z Suwałk, produkującej drewniane drzwi, obejrzyj nasz krótki klip o jej powstaniu i przyświecających jej właścicielom wartościach.

Drewniane drzwi z Suwalszczyzny (drzwi Suwałki)

Jako firma utożsamiamy się z miejscem, z którego pochodzimy i w którym wytwarzamy nasze wyjątkowe, drewniane drzwi. Dlatego części naszych modeli drzwi wewnętrznych nadaliśmy nazwy miejscowości i zbiorników wodnych, znajdujących się na Suwalszczyźnie i Podlasiu, ale także nieodległej Warmii i Mazurach. Stąd w naszej ofercie znajdziecie Kisajno, Hańczę, Niegocin czy Necko. Z kolei w hołdzie dla piękna naszej polskiej przyrody, nazwaliśmy modele naszych drzwi zewnętrznych z kolekcji Klasycznej nazwami między innymi szczytów górskich. Tak więc w kolekcji tej znajdziecie takie modele jak Śnieżka, Równica czy Szczeliniec.

Drzwi zewnętrzne premium – Suwalszczyzna w Twoim domu

Mając 35-letnie doświadczenie w produkcji drzwi jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Naszą misją jest wytwarzanie drzwi dla ludzi ceniących prawdę, piękno i naturę. Takie dokładnie są nasze drzwi zewnętrzne – prawdziwe i naturalne. Ponieważ wykonane z drewna, a także niezaprzeczalnie piękne i wykończone w każdym szczególe, dzięki udziałowi w tym etapie prac ludzkich rąk. Jesteśmy liderem produkcji drzwi zewnętrznych w Polsce i bezustannie doskonalimy nasze produkty, aby spełniały najwyższe standardy. Wprowadzane przez nas innowacje tj. wręg antywyważeniowy czy opatentowana Termiczna Osłona Podproża TOP® stają się później standardem na rynku. To drzwi dopasowane do Ciebie, robione przez mieszkańców Suwałk, dla mieszkańców Suwałk i wszystkich miłośników dobrego rzemiosła, piękna oraz produktów zaawansowanych technologicznie.

 

Drzwi zewnętrzne z Suwalszczyzny – ciepłe, bezpieczne, na wymiar

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecnie drzwi wejściowe to nie tylko przejście z podwórka do domu. To także ozdoba elewacji, ale przede wszystkim zapora przed zimnem i nieproszonymi gośćmi. Dlatego nieustannie ulepszamy nasze drzwi zewnętrzne, a żeby potwierdzić ich jakość i właściwości, przeprowadzamy im badania w akredytowanych laboratoriach. Dzięki temu możecie u nas zamówić ciepłe drzwi zewnętrzne z Suwalszczyzny (drzwi Suwałki), spełniające wymagania surowych norm budowlanych. To także drzwi zewnętrzne z certyfikatem niemieckiego Passive House Institut z przeznaczeniem do domów pasywnych. A co najważniejsze to także bezpieczne drzwi zewnętrzne w klasie antywłamaniowej RC2 i RC3.

Znaczącą część naszej produkcji stanowią konstrukcje robione na wymiar i według projektu klienta. Tu prawie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – potrafimy spełnić niemal wszystkie marzenia o wyjątkowych drzwiach wejściowych. Małe, duże, z naświetlami, w nietypowym kolorze czy kształcie, szklone i pełne, z klapką dla zwierzaka czy wrzutnikiem na listy. Zajrzyj na naszą stronę z realizacjami i przekonaj się.

Czy możesz nas jeszcze czymś zaskoczyć? Jeśli kiedyś odwiedzisz malowniczą Suwalszczyznę, to odpoczywając wśród kwiecistych łąk i lazurowych jezior, pomyśl o prawdziwych drzwiach z Suwałk. Napisz do nas i pozwól nam spełnić swoje marzenie o pięknych i naturalnych drzwiach zewnętrznych do Twojego domu (gdzie kupić?). A jeśli ekologia i ochrona takich pięknych miejsc jak Suwalszczyzna jest dla Ciebie ważna zrelaksuj się przy naszym podcaście i dowiedz się jak dbać o ekologię w domu i wybrać ciepłe, pasywne drzwi zewnętrzne.

Autorka: Natalia Kiler, technolożka CAL prawdziwe drzwi

Dodaj komentarz

UE