drzwi cal Drzwi zewnętrzne w najmodniejszym kolorze 2020 roku
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Drzwi zewnętrzne w najmodniejszym kolorze 2020 roku? Z CAL to możliwe!

19 grudnia 2019
Udostępnij wpis

Jasny błękit nieba w słoneczny dzień, ciemny granat burzowych chmur, lazur morza, głęboki odcień szlachetnego szafiru – to wszystko odcienie niebieskiego. Jest to zdecydowanie wyjątkowy kolor zasługujący na wyróżnienie. Takim wyróżnieniem jest z całą pewnością wybór koloru Classic Blue na kolor roku 2020 przez Instytut Pantone. Z czym to się wiąże? Zapraszamy do lektury – poznaj drzwi zewnętrzne w kolorze Classic Blue.

Pantone to amerykańska firma, która jest światowym autorytetem i fachowcem w zakresie kolorów. Dzięki szerokiej działalności jest ona znana i poważana na całym świecie. Instytut Pantone to jednostka badawcza przedsiębiorstwa i to właśnie ona stoi za wyborem koloru roku. Tradycja ta trwa już 20 lat i ma ogromny wpływ na obowiązujący w danym roku design.

Kolorem roku 2020 według Instytutu Pantone został Classic Blue, dlatego możemy spodziewać się, że na światowych wybiegach mody, w architekturze, wnętrzarstwie, mediach społecznościowych oraz  budownictwie (a więc i stolarce drzwiowej!), kolor ten będzie „grał pierwsze skrzypce”. Nasi klienci jednak wyprzedzają trendy i już w tym roku często zamawiali drzwi zewnętrzne w kolorze niebieskim.

Drzwi zewnętrzne w kolorze Classic Blue – niezawodność, zaufanie, komunikacja

Klasyczny niebieski to kolor ponadczasowy, trwały oraz elegancki w swojej prostocie. Według specjalistów Instytutu Pantone wizualizuje on niebo o zmierzchu. Jest obietnicą spokoju i opiekuńczości, bezpiecznego fundamentu w nadchodzącej nowej erze. Podkreśla on nasze pragnienie budowania stabilności i niezawodności, których pragniemy i poszukujemy. To kolor, który ma nas zachęcać do poszerzania swoich horyzontów i otwarcia się na przepływ komunikacji. Otwarcia drzwi w kolorze Classic Blue.

Klasyczny niebieski kolorem Twoich wymarzonych drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe nie muszą być białe, czarne lub antracytowe. Coraz częściej architekci i klienci sięgają po żywe kolory, nadające elewacji rześkiego i barwnego sznytu. Stawiają na kolory, które przyciągają spojrzenia. Dlatego jeśli marzysz o drzwiach w najmodniejszym kolorze 2020 roku nie zastanawiaj się i zacznij projektować swoje wymarzone drzwi zewnętrzne. W CAL dopasujemy odcień Classic Blue z palety Pantone do koloru z palety RAL lub NCS i wymalujemy nim drzwi według Twojego pomysłu. Jedyne w swoim rodzaju i wyjątkowe.

Inteligentne drewniane drzwi zewnętrzne – solidne i niezawodne drzwi nowej ery

Wiadomo – kolor drzwi zewnętrznych musi być właściwy! Classic Blue ma kojarzyć się ze stabilnością, trwałością i niezawodnością. Wszystkie te cechy posiadają drewniane drzwi zewnętrzne od CAL. Bo poza kolorem drzwi to dużo więcej. Prawdziwe drzwi to odpowiedzialny zakup na długie lata, który zapewni bezpieczeństwo i ciepło Twojej rodzinie. Będzie pomagał Ci w codziennych czynnościach m.in.dzięki szerokiej gamie inteligentnych rozwiązań. Integrując drzwi ze swoim smartfonem (aplikacja CAL Connect) będziesz miał pełną informację o tym co dzieje się w Twoim domu i kto w nim przebywa w każdej chwili i w każdym miejscu na Ziemi. Inteligentne rozwiązania to gwarancja niezawodności i spokoju ducha.  Dlatego otwórz się na nowe możliwości jakie daje technologia i pozwól by drzwi nie były tylko drzwiami. Pozwól im być Twoim przyjacielem, który ułatwi Ci codzienne czynności i zapewni stabilny, kolorowy fundament w codziennym zabieganym życiu.

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE