drzwi cal cena drzwi wewnętrznych
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Marka producenta a wartość produktu. Z czego wynika cena drzwi wewnętrznych?

16 grudnia 2019
Udostępnij wpis

Coraz częściej na forach internetowych widać zapytania zawierające stwierdzenia: „poszukuję szybko i tanio”, „wykonanie fachowe i niedrogie”, „tanio i dobrze”. Można śmiało powiedzieć, że stwierdzenia te są antagonizmami, ponieważ niezmiernie rzadko niska cena idzie w parze z wysoką jakością i niezawodnością.

Wyobraźcie sobie, że kupiliście piękne drzwi wewnętrzne, które kosztowały 1000 zł za komplet i umówiliście się z Panem Zenkiem z Internetu na montaż za 100 zł sztuka. Cieszycie się pięknym wnętrzem, rodzina i przyjaciele chwalą nowy wystrój. Radość trwa dwa tygodnie. Najpierw podczas sprzątania zauważacie na futrynach rysy. Zgłaszacie do producenta reklamację, który po kolejnych dwóch tygodniach ją odrzuca, ponieważ uszkodzenia powstały według niego podczas montażu lub użytkowania. Dodatkowo w pokoju córki opadło skrzydło, przez co córka ma problem z ich otwieraniem, a w sypialni obluzowała się klamka. Dzwonicie więc do Pana Zenka, który obiecuje zjawić się następnego dnia, a następnie nie odbiera po prostu telefonów. Nie dostaliście faktury, nie macie jego danych. Radość z pięknego wnętrza prysła, a Wy zostaliście sami z problemem i znów szukacie taniego fachowca do naprawy usterek… Koło się zamyka.

Markowe drzwi wewnętrzne – gwarancja wysokiej jakości

Jeżeli nie chcesz znaleźć się w powyższej sytuacji, pamiętaj że tanio zazwyczaj nie znaczy dobrze. Na rynku są firmy, które od początków istnienia pracują na swoją markę i renomę. Ich produkty są zazwyczaj droższe, ale kupując je masz pewność lepszej jakości materiałów, profesjonalnej obsługi zarówno sprzedażowej, jak i posprzedażowej oraz trwałości produktu. Dlaczego? Ponieważ w przeciwnym razie firma naraża na szwank swoje dobre imię na które pracowała latami. A niezadowolony klient potrafi zrazić do firmy więcej klientów, niż zadowolony przysporzyć. Poniżej przedstawiamy 5 argumentów, które przemawiają za wyborem drzwi wewnętrznych renomowanej marki.

Marka to doświadczenie i tradycja

Renoma i uznanie to coś na co pracuje się latami, zdobywa się. Dlatego firmy produkujące markowe produkty działają na rynku co najmniej kilkanaście lat. Mają tradycję, często są rodzinne, a wartości są przekazywane z pokolenia na pokolenie. CAL jest firmą rodzinną z 35 letnim doświadczeniem, a część pracowników pracuje w niej praktycznie od początku jej powstania! Doświadczenie naszych pracowników i ich przywiązanie do firmy przekłada się na…

… najwyższą jakość produkowanych drzwi wewnętrznych

Dobry producent nie pozwoli sobie na ujmę w postaci słabej jakości, a jego produkty muszą być piękne i przede wszystkim trwałe. Drzwi wewnętrzne mają się nie tylko otwierać i zamykać czy odgradzać pomieszczenia od korytarza. W obecnych czasach równie ważny jest design i możliwość jego kształtowania pod indywidualny pomysł klienta lub wizję projektanta. W CAL nie tylko zaprojektujemy Twoje wymarzone drzwi wewnętrzne, ale także dopracujemy je „w każdym CALu” dzięki szczegółowej kontroli produkcji. A następnie udzielimy na nie nawet 5-letniej gwarancji!

Dla odpowiedzialnego producenta najwyższa jakość to także…

…wsparcie klienta po dokonaniu zakupu

Drzwi się rozregulowały? A może podrapał je pies? Pomalowało dziecko? Kupując drzwi wewnętrzne znanego producenta nie musisz się tym martwić. Dlaczego? Ponieważ wie on, że firmuje swoją marką drzwi także po ich sprzedaży i także tutaj dba o satysfakcję klienta. Dlatego nie pozostawia go samemu sobie z problemem. Kupując drzwi wewnętrzne w CAL możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i poradę technologów oraz naszego serwisu, a nawet sprzedaż lakieru do odświeżenia drzwi. Jako producent…

….oferujemy klientom szczerość

Z czego są wykonane drewniane drzwi wewnętrzne? Pewnie myślicie, że to oczywiste – z drewna. Nie do końca jest to prawdą. Część producentów manipuluje konsumentami, przedstawiając drzwi z materiałów drewnopodobnych jako drewniane i sprzedając je za wyższą cenę. Czym nie są drewniane drzwi wewnętrzne? Nie są cienką ramą z drewna wypełnioną tzw. plastrem miodu czy płytą otworową. Prawdziwe drewniane drzwi wewnętrzne wypełnione są drewnem. I takie właśnie drzwi oferuje jako jeden z nielicznych na rynku producentów CAL. Mimo problemów z dostępnością surowca niezachwianie trzymamy się drewna, jako głównego materiału naszych drzwi wewnętrznych, ponieważ CAL to marka drzwi prawdziwie drewnianych.

Uznana marka drzwi to także wyższa cena

Chcielibyśmy, aby było inaczej. Niestety, drzwi producenta który na markę i dobre imię swojej firmy ciężko pracował latami są zazwyczaj droższe. Trzeba mieć świadomość, że wyższa cena jest odzwierciedleniem jakości produktu i obsługi  posprzedażowej. Wartość drzwi wynika też z lepszych i droższych materiałów oraz satysfakcjonujących płac dla zespołu.

Nie dajcie się przekonać argumentom typu „przecież to cena za markę i nazwę producenta”. Pamiętajcie, że ten producent musiał sobie na to uznanie i bycie rozpoznawalnym zasłużyć i na pewno nie zrobił tego sprzedając niskiej jakości, jednorazowe produkty. W przypadku prawdziwych drewnianych drzwi masz zresztą 100% pewności zwrotu inwestycji. Dlaczego? Ponieważ kolejny raz będziesz musiał wymienić drzwi wewnętrzne dopiero jak te kupione kilkanaście lat wcześniej Ci się znudzą! A jeśli Ci się nie znudzą, możesz odrestaurować je w Klinice Drzwi CAL i cieszyć się pięknymi drzwiami kolejne naście lat!

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE