drzwi cal Drzwi wejściowe ciepłe, do tego bezobsługowe, ale naturalne? Nasi Klienci mówią AluTherm - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Drzwi wejściowe ciepłe, do tego bezobsługowe, ale naturalne? Nasi Klienci mówią AluTherm

20 marca 2018
Udostępnij wpis

Dostępne w standardowej wersji przylgowej lub nowoczesnej z niewidocznymi zawiasami - otwierane na zewnątrz lub do środka i zlicowane z ościeżnicą!

Drewno wymaga pielęgnacji, aluminium nie. Aluminium nie gwarantuje termoizolacyjności, drewno tak. Połączyliśmy naturę tych dwóch materiałów tworząc wyjątkową kolekcję drzwi wejściowych – AluTherm.

 

Drzwi wejściowe ciepłe drewniano aluminiowe a nie drzwi stalowe

 

Co zyskujesz decydując się na ten nieszablonowy mariaż?

• Wyjątkowe właściwości termoizolacyjne (Ud¬ od 0,76 W/m2K), które spełniają standardy budownictwa energooszczędnego i pasywnego. To realne oszczędności, które odczujesz w portfelu. Postaw na zwiększoną szczelność całej konstrukcji. Wybierz drzwi Ambasadora Budownictwa Pasywnego.
• Zwiększoną odporność na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz zminimalizowaną konieczność pielęgnacji dzięki zastosowaniu na stronie zewnętrznej trwałego tworzywa, jakim jest aluminium.
• Nowoczesny design i niepowtarzalną estetykę, których nie wstydzą się nawet najlepsi projektanci. Drzwi zlicowane z naświetlami (bezprzylgowe) albo tradycyjne przylgowe. Docenią go Twoi bliscy, rodzina i sąsiedzi.
• Przyjazny mikroklimat wewnątrz Twojego domu dzięki drewnu, które reguluje wilgotność. Dom, w którym zawsze będzie panowała przyjemna atmosfera.
• Kolorowy zawrót głowy. Do wyboru masz ponad 100 okładzin zgodnych z paletą RAL, a także okładziny z rysunkiem drewna. Dzięki nim drzwi dopasujesz do koloru elewacji, okien czy bramy garażowej. A w środku wybierzesz kolor pasujący do Twojego wnętrza.
• Niemal 100 proc. bezobsługowości. Już nie tracisz czasu na konserwację powłoki skrzydła i jej czyszczenie. Zamiast tego napij się kawy i usiądź wygodnie w fotelu.

Pamiętaj! Drzwi AluTherm są cieplejsze niż drzwi aluminiowe, a także trwalsze niż drzwi drewniane. To dwa w jednym. Ciesz się nimi przez lata.

 

Gdzie kupić?

 

Drzwi wejściowe ciepłe zewnętrzne alutherm drzwi cal

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

UE