drzwi cal Przedłuż gwarancje na drzwi zewnetrzne do 5 lat! - Drzwi CAL
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI

Przedłuż gwarancje na drzwi zewnetrzne do 5 lat!

Przedłuż gwarancjae na drzwi – nawet 5 lat komfortu i bezpieczeństwa

Z czym kojarzy Ci się dom? Zapewne z pięknem, spokojem, bezpieczeństwem, dobrymi emocjami. Oferujemy Ci gwarancję na drzwi zewnętrzne, dzięki której powroty do domu będą przyjemniejsze. Okres gwarancyjny może bowiem trwać nawet przez 5 lat od daty zakupu drzwi. Sprawdź, jak to możliwe!

Kiedy kupujesz drzwi, których jesteśmy producentem, otrzymujesz na nie standardową gwarancję. Zaczyna się ona od dnia zakupu produktu. Jeśli jednak wybierzesz do montażu drzwi autoryzowanego specjalistę i spełnisz kilka prostych wymagań, obejmiemy drzwi przedłużoną gwarancją. W sumie możesz się cieszyć nawet 5 latami gwarancji na drzwi zewnętrzne.

Jakich produktów dotyczy przedłużona gwarancja?

„Gwarancja NAWET 5 lat” obejmuje drzwi zewnętrzne dębowe i sosnowe w okleinie dębowej (pojedyncze i z naświetlami bocznymi), które zostały zakupione od 20 sierpnia 2019 roku.

Przedłużona gwarancja na drzwi – jakie warunki trzeba spełnić, aby ją dostać?

Zadbaj o to, aby montażu drzwi dokonał certyfikowany montażysta z Autoryzowanej Grupy Montażowej. Autoryzowany specjalista powinien zamontować drzwi w ciągu czterech miesięcy od daty zakupu produktu. Pamiętaj, żeby monter sporządził Protokół Odbioru Robót Montażowych. Protokół dokumentuje, kiedy odbył się montaż oraz stwierdza wykonanie prac zgodnie z instrukcją producenta.

Przed upływem 14 dni od daty zamontowania drzwi zarejestruj się na naszej stronie.. Znajduje się tam kwestionariusz, który powinieneś wypełnić. Poprosimy Cię m.in. o numer zlecenia, nazwę produktu, numer faktury i datę zakupu oraz podstawowe dane osobowe.

Wraz z kwestionariuszem prześlij nam fotografię lub skan faktury zakupu drzwi, prawidłowo wypełniony Protokół Odbioru Robót Montażowych i dwa zdjęcia nowo zamontowanych drzwi. Jedna fotografia powinna być wykonana „z zewnątrz” i prezentować ścianę budynku, w którym zamontowano drzwi, tak aby widoczny był dach obiektu. Druga fotografia powinna być wykonana od „środka” budynku i obejmować ściany wraz z posadzką.

Gwarancja na drzwi trwa trzy lata. W ostatnich dwóch miesiącach jej obowiązywania możesz złożyć wniosek, na podstawie którego wykonamy odpłatny przegląd techniczny drzwi. Następne przeglądy będą odbywały się na takich samych zasadach, jakie obowiązywały podczas pierwszego przeglądu. Przegląd nastąpi dopiero wtedy, gdy uiścisz stosowną opłatę. Aktualna taryfa znajduje się na stronie www.drzwi-cal.pl.

Wniosek, o którym piszemy w akapicie powyżej, powinieneś złożyć najpóźniej miesiąc przed wymaganym terminem (czyli miesiąc przed końcem każdego rocznego cyklu gwarancyjnego). Jeśli Twój wniosek do nas nie trafi, uznamy, że dobrowolnie zrezygnowałeś z uczestnictwa w programie „Gwarancja NAWET 5 lat”.

Jakich produktów nie dotyczy przedłużona gwarancja?

„Gwarancja NAWET 5 lat” nie obejmuje drzwi:

 • których skrzydło jest szersze niż 90 cm,
 • wykonanych z drewna sosnowego,
 • podwójnych i z ruchomą dostawką,
 • cechujących się nietypowymi kształtami. Do tej kategorii zaliczają się drzwi ze zdobieniami wykraczającymi poza klasyczną ofertę naszej firmy, skośne, łukowe, z akcesoriami, oprzyrządowaniem i zamkami,
 • zamontowanych poza terytorium Polski.

Przedłużona gwarancja na drzwi nie obejmuje wyposażenia drzwi, które nie mają więcej niż 2 lat gwarancji. Do tej grupy zaliczają się następujące produkty: wkładki bębenkowe, klamki, akcesoria elektroniczne. Sprawdż warunki przedłużonej gwarancji na drzwi.

Przedłużona gwarancja na drzwi zewnętrzne ważna jest z podstawową Kartą Gwarancyjną na drzwi, fakturą zakupu oraz protokołem montażu i udzielana jest konsumentowi, jako osobie fizycznej. Przyjęcie oferty dodatkowej gwarancji jest dobrowolne. W terminie do 14 dni od montażu wypełnij kwestionariusz poniżej i ciesz się dłuższym spokojem!

Idealne drzwi zewnętrzne? Sprawdź ofertę naszej firmy

Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszych drzwi, że udzielamy na nie gwarancji nawet przez 5 lat. Odkryj wszystkie kategorie naszego sklepu i wybierz drzwi zewnętrzne, które staną się wizytówką Twojego domu.

 

 

  Kwestionariusz

  Dane produktu

  Montaż

  Załączniki / Skany

  Zdjęcie drzwi od zewnątrz

  Zdjęcie drzwi od wewnątrz

  Dane osobowe
  • - Drzwi mają zadaszenie

  • - Prace mokre zostały zakończone przed montażem drzwi

  • - Budynek był wysuszony

  • - Grzejnik znajduje się nie bliżej niż w odległości 1,5 metra

  Zobacz przykładowy rysunek

  Klauzula informacyjna

  Z newsletteru będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Z.S.B. CAL Z. Cywiński i wspólnicy Sp. J., ul. Piaskowa 5, 16-400 Suwałki (ado@drzwi-cal.pl). Twoje dane będą mogły zostać przekazane podmiotom pomagającym Nam w działaniach związanych z marketingiem Naszych produktów oraz innym podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązującego prawa. Więcej informacji o newsletterze i przetwarzanych w ramach niego danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  UE