PRAWDZIWE DRZWI

Przedłużona gwarancja

Przedłużona gwarancja na drzwi zewnętrzne CAL – nawet 5 lat!

Chcecie, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Żeby jak najwięcej mówił o Was – Waszych gustach, pragnieniach, wyznawanych wartościach. Żeby rodziły się w nim dobre emocje i szczere gesty. I żeby nigdy nie brakowało w nim ciepła. Prawdziwy dom.

Jesteśmy zaszczyceni, że w tej fascynującej przygodzie będą Państwu towarzyszyć #prawdziwedrzwi CAL. Wykorzystując nasze 35-letnie doświadczenie zapewniamy o trafności dokonanego wyboru na dowód czego, oferujemy dodatkową gwarancję na drzwi zewnętrzne objęte programem „Gwarancja NAWET 5 lat”.

Dzięki drzwiom CAL Państwa dom przez wiele lat będzie bezpieczny, ciepły i cichy, a powroty do domu będą wyłącznie przyjemnością.

Każde nasze drzwi objęte są gwarancją, której termin rozpoczyna się od daty ich zakupu, natomiast drzwi zakupione przez Państwa mogą być objęte dodatkową odpowiedzialnością gwarancyjną producenta – firmę CAL, w sumie do 5 lat. Przedłużona gwarancja ma zastosowanie po upływie gwarancji  standardowej i obejmuje drzwi zewnętrzne dębowe i sosnowe w okleinie dębowej (pojedyncze i z naświetlami bocznymi), zakupione od 20 sierpnia 2019 roku (z wyłączeniami, sprawdź warunki).

Warunki gwarancji nawet 5 lat

Przedłużona gwarancja na drzwi zewnętrzne ważna jest z podstawową Kartą Gwarancyjną na drzwi, fakturą zakupu oraz protokołem montażu i udzielana jest konsumentowi, jako osobie fizycznej. Przyjęcie oferty dodatkowej gwarancji jest dobrowolne. W terminie do 14 dni od montażu wypełnij kwestionariusz poniżej i ciesz się dłuższym spokojem!

Kwestionariusz

Dane produktu

Załączniki

Dane osoboweKlauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098
2. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych (ADO) możliwy jest również pod nr telefonu (87)5651155 oraz adresem e-mail: ado@drzwi-cal.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji wysyłki wiadomości e-mail na podstawie art. 6.ust.1 lit a.
4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania , prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi przed 25 maja 2018 roku do GIODO, a po 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
7. Podanie prze Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję