Ekskluzywne drzwi zewnętrzne. Lepsze. Aludrewniane - Drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne najwyższej jakości
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne. Lepsze. Aludrewniane

26 września 2019
Udostępnij wpis

Ciepłe i zimne, porowate i gładkie, zwarte i plastyczne, subtelne i wytrzymałe, anizotropowe i jednorodne… Tak inne, a jednocześnie razem wybitnie trwałe i długowieczne, efektowne i nienaganne, odporne na wodę, korozję i biodegradację, naturalne i reformowalne. Wirtuozerskie połączenie drewna i aluminium w jednej konstrukcji to najbardziej ekskluzywne drzwi zewnętrzne na rynku.

Drewno i aluminium to materiały zgoła odmienne, nie posiadające wielu cech wspólnych, jednak w wyniku ich połączenia powstają wyjątkowe drzwi zewnętrzne klasy premium. Przeznaczone dla klientów wymagających, dla których drzwi to coś więcej niż tylko wejście prowadzące do domu. Nabywców świadomych, poszukujących na rynku doskonałych właściwości, nieskazitelnej jakości i wyjątkowego designu. Drzwi, które zapewnią domownikom ciepło, ciszę i bezpieczeństwo każdego dnia i o każdej porze roku. Wszystkie te cechy, a nawet więcej, posiadają ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniano – aluminiowe.

Drewno i aluminium – doskonała synteza najlepszych właściwości

Drzwi zewnętrzne drewniano-aluminiowe to połączenie najlepszych właściwości obu tych materiałów: piękna i ciepła drewna z wytrzymałością aluminium. To prawdziwa, drewniana konstrukcja z selekcjonowanego drewna, obleczona w pancerz z wytrzymałego aluminium. Dzięki tej fuzji drewniane drzwi zewnętrzne posiadają wszystkie modelowe cechy drewna tj. naturalne piękno oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną a przy tym wytrzymałość i odporność na czynniki atmosferyczne aluminium. W standardzie CAL oferuje drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w klasie RC2.

Designerskie i ekskluzywne drzwi zewnętrzne to drzwi drewniano-aluminiowe

Zewnętrzne drzwi drewniane z okładziną aluminiową to zdecydowanie „must have” w każdym domu w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, ale także w prostych, klasycznych budynkach. A to wszystko dzięki połączeniu eleganckich, ascetycznych frezów z symetrycznymi przeszkleniami. Zarówno drewniany rdzeń drzwi, jak i aluminiowa okładzina to materiały plastyczne, co otwiera drzwi wszelkim projektom indywidualnym oraz nietypowym wymiarom. Sprawdź dedykowaną kolekcję drzwi zewnętrznych drewniano-aluminiowych CAL Alutherm, dostępną w 3 standardach: Termo 82 mm, Arctic 94 mm oraz z ukrytymi zawiasami Presenta 94 mm.

Okładzina aluminiowa w 3 fakturach oraz… do wszystkiego!

Mamy ponad sto rodzajów okładzin aluminiowych dedykowanych kolekcji AluTherm. Możesz też wybierać spośród praktycznie wszystkich kolorów świata, dostępnych w trzech fakturach: gładkiej, drobnostrukturalnej i brokatowej. Sięgnij po kolory z wzornika kolorów CAL albo palety RAL lub NCS. Dostępne także okładziny aluminiowe dopasowane kolorystycznie do najpopularniejszych kolorów okien plastikowych i bram garażowych dostępnych na rynku, takich jak Złoty dąb, Orzech, Winchester lub Antracyt kwarc.

W CAL możesz zamówić również drzwi z dowolnej kolekcji z ościeżnicą z nakładką aluminiową w dowolnym kolorze z palety RAL. Jest to nowość na rynku dostępna tylko w CAL. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kolekcja Arbo z naturalnymi deskami, która w połączeniu z okładziną aluminiową na ościeżnicy nabiera zupełnie nowego, nowoczesnego charakteru.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe vs ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniano-aluminiowe

Zastanawiasz się między drzwiami wejściowymi aluminiowymi, a drewniano-aluminiowymi? Pamiętaj, że drzwi wejściowe to wybór na długie lata i nie warto kierować się wyłącznie kryterium ceny. W cenie drzwi drewniano-aluminiowych u wiarygodnego i pewnego producenta otrzymujesz nie tylko wszystko to co oferują drzwi w pełni aluminiowe, ale zdecydowanie więcej. Oprócz ciepła, ciszy i spokoju ducha, bezpieczeństwa, szczelności i wyjątkowego designu dostajesz niepowtarzalny, ekologiczny i długowieczny produkt. Pies podrapał skrzydło od wewnątrz? Dziecko pomalowało ościeżnicę mazakami? A może zwyczajnie na drzwiach widać już upływ kilkunastu lat?

Drewniano-aluminiowych drzwi od CAL nie musisz w takich sytuacjach wymieniać na nowe. Odeślij je do nas, a my w naszej Klinice Drzwi zadbamy o nie jak w najlepszym ośrodku spa i przywrócimy im świetność oraz piękny wygląd, tak aby mogły służyć Ci kolejne kilkanaście lat. Zainwestuj w swój spokój i bezpieczeństwo kupując ekskluzywne drzwi zewnętrzne aludrewniane CAL, bo jak powiedział Antoine de Saint-Exupery: „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

Autor: Natalia Kiler, technolożka CAL

Dodaj komentarz

UE