Nokautujemy ceny! Promocja na drzwi wewnętrzne. 15 proc. taniej!
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Nokautujemy ceny! Promocja na drzwi wewnętrzne. 15 proc. taniej!

23 listopada 2018
Udostępnij wpis

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Warto do tego czasu zakończyć wszelkie prace remontowe w domu, by w ciepłej, spokojnej i bezpiecznej atmosferze spotkać się z najbliższymi przy wspólnym stole. Specjalnie dla tych z Was, którzy czekali, by przed nadejściem tego wyjątkowego czasu zamówić prawdziwe drzwi wewnętrzne do swojego domu, firma CAL przygotowała specjalną promocję.

Jeśli szukasz idealnego uzupełnienia mieszkania lub domu, podjąłeś dobrą decyzję. Gwarantujemy, że wybierając teraz drzwi wewnętrzne CAL możesz mieć pewność, że będą w Twoim domu jeszcze przed Świętami. Dzięki temu nie będziesz musiał się już niczym martwić i pozostanie Ci po prostu cieszyć się pięknymi i niezawodnymi drewnianymi drzwiami wewnętrznymi. Nie czekaj, promocja trwa do lutego i maleje z miesiąca na miesiąc.

Dlaczego drzwi wewnętrzne CAL?

Stojąc przed wyborem drzwi wewnętrznych z pewnością zastanawiasz się, które z nich będą najlepsze. Nie można nie wspomnieć, że każde drzwi, które zakupisz i zamontuje je Autoryzowana Grupa Montażowa będą objęte wydłużoną gwarancją nawet do 5 lat – na to nie decydują się inni producenci. Takie rozwiązanie potwierdza najwyższą jakość procesu produkcyjnego i profesjonalizm kadry.

Najwyższej jakości, ekologiczne drewno dębowe, z którego wykonywane są drzwi pochodzi z certyfikowanych lasów. Co warte wspomnienia, CAL prowadzi politykę „Drzewo za drzwi”, co oznacza, że w miejsce każdego ściętego drzewa firma zasadza nawet dwie nowe sadzonki. Świadczy to o społecznej odpowiedzialności firmy.

Drzwi wewnętrzne CAL to aż osiem kolekcji, z których każda jest zupełnie inna, charakterystyczna i jedyna w swoim rodzaju. Zapewnia to różnorodność, dzięki której z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza. Każde z nich cechuje ponadczasowy wygląd – są dokładnie przemyślane i zaprojektowane według najwyższych standardów jakości. Zapewnia to trwałość i solidność na lata. Do tego pieczołowicie dobrane włoskie klamki Linea Cali i tworzysz wnętrze piękne, trwałe i perfekcyjnie użyteczne.

Zaprojektuj wymarzone drzwi wewnętrzne!

To jeszcze nie wszystko, bowiem CAL, odgadując potrzeby i pragnienia swoich klientów, oferuje również możliwość zaprojektowania własnych drzwi wewnętrznych – bez żadnych dopłat! Nie musisz obawiać się o swój budżet. Drzwi CAL to gwarancja rozwiązania szytego na miarę – bez konieczności pójścia na jakiekolwiek ustępstwa i kompromisy. Specjalny system zamówień zapewnia krótki i niezwykle prosty proces wyboru drzwi. Zatem – nie ma na co czekać!

Precyzja w każdym CALu

Szukałeś prawdziwych, drewnianych drzwi wewnętrznych w doskonałej cenie? Warto było czekać na promocję! Teraz możesz je kupić jeszcze taniej! Złóż zamówienie już dziś i zrób sobie prezent na Święta. Dzięki temu jeszcze przed Bożym Narodzeniem będą pięknie przyozdabiały wnętrza Twojego domu, a ich naturalna jakość drzwi będzie zachwycała na każdym kroku.

Dodaj komentarz

UE