drzwi cal Technologia - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
O domu, o drzwiach, o Twoim wejściu i wyjściu. To audycje które zapadną Ci w pamięć dzięki konwencji zupełnie nieszablonowej. Co dwa tygodnie mamy dla Ciebie nowy odcinek, bo budowa domu może być fantastyczną zabawą... a z nami będzie jeszcze lepsza.

1.26 Ciche drzwi wejściowe

4 października 2021
Autor: Paweł Krzemiński
Kategorie: Technologia

W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, tylko inwestycja w kolejny dom na jeszcze większym odludziu, albo… odzyskanie naszego zacisza przy pomocy… drzwi dźwiękoszczelnych. Poszukując odpowiedniego parametru dźwiękoszczelności dość szybko spotkacie się z niejakim decybelem.

Z KIM I DLACZEGO ROBIMY PODCAST

Krzysztof Szubzda z wykształcenia prawnik, z doświadczenia kabareciarz (Widelec i Hrabi) i dziennikarz: radiowy, prasowy i telewizyjny (PR Trójka, Kurier Poranny, Charaktery, TVP), ale przede wszystkim konferansjer z coraz dłuższym stażem.

Ostatnio scenarzysta i reżyser filmowy (Czarna Dama) i sceniczny (teatralizowane gale i wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej). No i wreszcie autor książek. („O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem”, „Legendy białostockie” itd…)

Śledź #PrawdziweDrzwi u architektów i na budowach

UE