drzwi cal Produkcja - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
O domu, o drzwiach, o Twoim wejściu i wyjściu. To audycje które zapadną Ci w pamięć dzięki konwencji zupełnie nieszablonowej. Co dwa tygodnie mamy dla Ciebie nowy odcinek, bo budowa domu może być fantastyczną zabawą... a z nami będzie jeszcze lepsza.

1.24 Dobry próg drzwiowy, czyli jaki?

24 maja 2021
Autor: Paweł Krzemiński
Kategorie: Produkcja

O tym jak ważny jest próg nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To właśnie przez próg przenosimy na rękach świeżo poślubioną żonę u progu naszego małżeńskiego życia. Wielu z nas pamięta też, by nigdy w progu się nie witać i nie żegnać przez próg, bo inaczej z domu uciekną wszystkie dobre duchy, a do środka dostaną się te złe. To akurat to przesąd, ale gdyby dobre i złe duchy zastąpić zimnym i ciepłym powietrzem, byłaby to absolutna prawda.

#1.10 Jakie okna drewniane wybrać?

14 września 2020
Autor: Paweł Krzemiński
Kategorie: Produkcja

Specjalnie szkolone ptaki potrafiły wypatrzyć okazję i dopaść ją w locie. Dziś polowanie z sokołem nie jest już tak popularne, ale umiejętność dostrzegania okazji i dopadania jej w locie, ciągle jest na czasie...

#1.2 Dobry sprzedawca – jak poznać?

22 czerwca 2020
Autor: Piotr Złotorzyński
Kategorie: Firma, Produkcja

Każdy z nas uwielbia kupować, ale nikt nie lubi, gdy coś mu się sprzedaje. No, ale w końcu bez dobrej sprzedaży nie ma udanego kupna, a bez dobrego sprzedawcy trudno sobie wyobrazić zadowolonego klienta. To wszystko jasne, tylko, jak rozpoznać tego dobrego i uczciwego sprzedawcę. Przecież taki ktoś nie chodzi raczej z etykietką „Uczciwy sprzedawca”. Musisz szukać takiego sprzedawcy, który… nie sprzedaje.

Z KIM I DLACZEGO ROBIMY PODCAST

Krzysztof Szubzda z wykształcenia prawnik, z doświadczenia kabareciarz (Widelec i Hrabi) i dziennikarz: radiowy, prasowy i telewizyjny (PR Trójka, Kurier Poranny, Charaktery, TVP), ale przede wszystkim konferansjer z coraz dłuższym stażem.

Ostatnio scenarzysta i reżyser filmowy (Czarna Dama) i sceniczny (teatralizowane gale i wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej). No i wreszcie autor książek. („O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem”, „Legendy białostockie” itd…)

Śledź #PrawdziweDrzwi u architektów i na budowach

UE