drzwi cal Kolorowe drzwi zewnętrzne we wszystkich barwach świata! - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Kolorowe drzwi zewnętrzne we wszystkich barwach świata!

30 września 2020
Udostępnij wpis

Niedawno rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Pora roku, która części z nas kojarzy się ze skracającym się dniem, szarością i deszczem. Jednak jesień ma dwojaką naturę. To także drzewa mieniące się wszystkimi kolorami żółci, pomarańczy, czerwieni, brązu oraz zieleni. Jeśli jesteś z tych osób, którym polska złota jesień kojarzy się nie z szarością, a z feerią barw i myślisz o wymianie starych drzwi zewnętrznych na nowe, koniecznie zapoznaj się z najnowszymi, zdecydowanie kolorowymi, trendami w branży stolarki otworowej.

Kolorowe drzwi zewnętrzne – hit 2020 roku

W zeszłym roku prym na rynku zewnętrznej stolarki drzwiowej wiodły uniwersalne kolory takie jak odcienie brązów czy popularny antracyt. Pasują one do najczęściej wybieranych kolorów okien, dachów albo rynien. Jednak w tym roku tracą na popularności na rzecz wejścia we wszystkich kolorach świata. Klienci coraz częściej decydują się na drzwi zewnętrzne kolorowe: w odcieniach soczystej czerwieni, butelkowej zieleni czy kobaltu. Zakochaliśmy się w kolorowych drzwiach zewnętrznych, które dodają elewacji naszych domów odrobiny ekstrawagancji i przyciągają wzrok przechodniów i sąsiadów. Popularnością cieszą się pastelowe kolory lazurowe (z widocznym rysunkiem drewna), wprowadzone przez CAL na rynek pod koniec 2019 roku. Jeżeli marzą Ci się jeszcze bardziej nieszablonowe, wyróżniające się drzwi, postaw na wyraziste kolory kryjące RAL i sprawdź naszą najnowszą kolekcję drzwi zewnętrznych Kolora.

A o dobieraniu drzwi do okien i bram posłuchaj w odcinku 8 podcastu budującego!

Kolekcja Kolora – kolorowe drzwi wejściowe

Podążając za potrzebami klientów stworzyliśmy nową kolekcję drzwi zewnętrznych Kolora, w ramach której możecie pomalować swoje wymarzone drzwi zewnętrzne na dowolny kolor z palety RAL bez dopłaty. Paleta ta obejmuje kilkaset różnych barw, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie modele są dostępne również w dwukolorze, dzięki czemu z zewnątrz mogą pasować do okien i elewacji, a wewnątrz do ścian, podłogi czy mebli. Możesz również zamówić drzwi w których skrzydło będzie miało inny kolor niż ościeżnica – możliwości są nieograniczone. Otwórz się na odważne połączenia i baw się kolorami.

Czym jeszcze wyróżnia się nasza nowa kolekcja? To osiem modeli drzwi z charakterystycznymi frezowanymi wzorami na zewnętrznej stronie.  Ich design wyróżnia się prostymi, symetrycznymi liniami tworzącymi uporządkowane, geometryczne wzory. Nazwy pochodzą z języka Esperanto i nawiązują do nazw kolorów, np. Blanka to biały, a Flava żółty. W kolekcji zdecydowanie wyróżniają się dwa modele drzwi: szklona Blua oraz Griza z modną, wpuszczaną w skrzydło antabą i aplikacją inox. Wszystkie modele dostępne są w czterech standardach cieplnych (od 0,58 W/m²K), w tym również w standardzie CPH Component, dedykowanym dla podlegających certyfikacji budynków pasywnych.

Wybierz swój kolor drzwi z drzwiami CAL

Najnowsza kolekcja Kolora daje możliwość nie tylko wyboru nietypowego wybarwienia, ale także personalizacji skrzydła. Co to oznacza? Możecie na przykład zmienić wymiar szklenia w modelu Blua, bądź liczbę i umiejscowienie frezowań we wszystkich modelach. Jeśli macie pomysł na własny wzór frezowań wystarczy do nas napisać, a nasi technolodzy ocenią możliwość jego wykonania, zaprojektują drzwi i dokonają wyceny. Bo prawdziwe drzwi są dopasowane do Ciebie! Zobacz jak to robimy.

Nie zwlekaj – zajrzyj na naszą stronę i odkryj nasz nowy katalog, w którym znajdziesz wiele nowości, a wśród nich kolekcję Kolorę. Popuść wodze fantazji i pozwól nam spełnić swoje marzenie o modnych, przyciągających spojrzenia drzwiach zewnętrznych w niebanalnym kolorze.

Autorka: Natalia Kiler, technolożka CAL prawdziwe drzwi

Dodaj komentarz

UE