drzwi cal Włoskie drzwi wewnętrzne, czyli nowa kolekcja La Linea - Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

Włoskie drzwi wewnętrzne, czyli nowa kolekcja La Linea

3 czerwca 2020
Udostępnij wpis

Z połączenia harmonii i inspiracji włoskim ponadczasowym stylem stworzyliśmy kolekcję La Linea. To nowoczesne, a zarazem bardzo stylowe drzwi drewniane wewnętrzne idealne dla osób chcących mieć w domu coś eleganckiego i ponadczasowego

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne to ukłon w stronę włoskiego stylu

Jak sama nazwa wskazuje w kolekcji La Linea główną rolę odgrywają linie: pionowe i poziome, równoległe i prostopadłe, ułożone w jodełkę lub tworzące stylowy frez. Nazwa każdego modelu nawiązuje zaś do któregoś z włoskich miast lub miasteczek: Bari, Volterra, Como, Lucca, Roma, Venezia, Siena, Pisa, Matera czy Verona. W tym gronie znalazły się też drzwi Vinci. Tu harmonia prostych linii jest hołdem złożonym geniuszowi włoskiego mistrza Leonarda.

Staraliśmy się także, aby inspiracja włoskimi miastami wybiegała dalej niż tylko w zakresie semantyki. Dlatego każdy model nawiązuje do stylu, architektury lub innych wyjątkowych cech miejscowości. Np. układ frezów w modelu Volterra odzwierciedla pierwszą literę miasta słynącego z etruskich artefaktów. Z kolei proste połączenie wzajemnie przenikających się linii w drzwiach Verona są jak miłość wiążąca Julię i Romea.

Dlaczego zainspirowały nas właśnie Włochy? Cóż, nie od dziś wiadomo, że Italia jest ojczyzną wielu artystów i rzemieślników, którzy tworzyli trendy o ponadczasowym charakterze. Warto wymienić sam renesansowy kanon. Ot, choćby Leonardo da Vinci, Michał Anioł, Rafael, Tycjan, Giorgione, Botticelli czy Donatello. Sam kraj jest ponadto bogaty w piękno, czy to pod postacią zapierających dech architektury renesansu, czy urokliwych nadmorskich krajobrazów. Nie mówiąc już o włoskiej modzie i włoskiej kuchni. Każde historyczne miasto oraz region posiadają unikalny charakter, własny styl, historię i znaną na całym świecie architekturę. Wszystko to sprawia, że cały świat kojarzy Włochy z wykwintnym stylem i zamiłowaniem do wykorzystywania wysokiej jakości materiałów w różnych dziedzinach przemysłu.

Drzwi drewniane wewnętrzne – minimalistyczne, a zarazem eleganckie

Drzwi wewnętrzne La Linea marki CAL powstały z miłości do włoskiego stylu. Trudno je także zakwalifikować wyłącznie jako drzwi nowoczesne lub wyłącznie jako drzwi klasyczne. Nasze modele wymykają się tym schematom. Są jednocześnie minimalistyczne i eleganckie, a dzięki niemal nieskończonym możliwościom personalizacji każdy tak naprawdę może stworzyć je na nowo, zgodnie z własnym pomysłem i potrzebami. Drzwi drewniane wewnętrzne La Linea można mieć w jednym z wielu kolorów okładzin, a także dowolnym kolorze z palety RAL.

Kolekcja La Linea to drzwi o wyjątkowej i uniwersalnej stylistyce. W sprzedaży znajdziecie modele pasujące zarówno do mieszkań i domów nowoczesnych, jak i wnętrz urządzonych w stylu klasycznym. W sumie, w ramach kolekcji La Linea, oferujemy 11 modeli o misternym frezowaniu, które możemy także wykonać inaczej, zgodnie z życzeniem Klienta. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż drzwi wewnętrzne La Linea oferujemy zarówno w formie przylgowej i bezprzylgowej, z klasycznymi zawiasami, jak i w wersji z systemem przesuwnym. Drzwi przesuwne są świetnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, ponieważ pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo miejsca i stworzyć dodatkową przestrzeń użytkową.

Urok Włoch w Twoim domu

Jeśli chcesz, aby w Twoim domu zagościł wyjątkowy włoski styl postaw na drzwi wewnętrzne z kolekcji La Linea. To doskonałe połączenie elegancji i nowoczesności sprawdzi się w każdym wnętrzu i przypadnie do gustu zarówno tym, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania jak i tym, którzy chętnie wprowadzają do swoich wnętrz odrobinę ekstrawagancji. Wybierając nasze drzwi wewnętrzne możesz mieć pewność, że otrzymujesz precyzyjnie wykonany produkt najlepszej jakości. Przekonaj się sam!

Autorka: Natalia Kiler, technolożka CAL prawdziwe drzwi

Dodaj komentarz

UE