drzwi cal Jak narodziły sie prawdziwe drzwi? #2.4- Podcast Drzwi-cal
fundusze europejskie
PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy wpisów

#2.4 Jak narodziły się prawdziwe drzwi?

15 grudnia 2020
Udostępnij wpis

Na początku był Człowiek. Nazywał się Zbigniew Cywiński. Potem pojawił się pomysł: - dziadek Zbyszek wraz z kolegą wymarzyli sobie, że założą firmę produkującą drzwi… - opowiada Basia, wnuczka Prezesa CAL prawdziwe drzwi. Z czasem pomysł zamienił się w bardzo konkretny cel...

❗️ Przed rozpoczęciem słuchania pamiętaj ❗️

? SUBSKRYBUJ kanał >> YouTube <<  ?

 

Odkryj nas na >> Spotify <<

Odkryj nas na >> Google Podcasts <<

Odkryj nas na >> Apple Podcasts <<

 

Z czwartego odcinka specjalnego podcastu dowiesz się:

  • Kto jest prezesem firmy CAL?
  • Jakie miał marzenia i plan na ich realizację?
  • Jakie problemy napotkał na swojej drodze?

Kto pracuje w CAL prawdziwe drzwi?

  • Ile osób jest zatrudnionych w firmie?
  • Jakie są działania społeczne CAL?
  • Czym charakteryzują się produkty marki?
  • Jakie opinie mają o nich Klienci?
  • Kto przejmuje stery nad firmą?
  • Co jest istotą sukcesu CAL?

 

 

Marka CAL prawdziwe drzwi zaprasza na kolejne odcinki. Czekając na nie możesz zajrzeć na >> blog <<

Razem z CAL zaprasza Krzysztof Szubzda

#PodcastBudujący #PrawdziweDrzwi #DrzwiCAL #BudowaDomu #DrzwiZewnętrzne #BudujemyCALpoCALu #35LatTradycji #MarkaOdpowiedzialna

 

Transkrypcja podcastu: prawdziwe drzwi

Jak powstały Drzwi-Cal?

Na początku był Człowiek. Nazywał się Zbigniew Cywiński. Potem pojawił się pomysł…
DZIADEK ZBYSZEK WRAZ Z KOLEGĄ WYMARZYLI SOBIE, ŻE ZAŁOŻĄ FIRMĘ PRODUKUJĄCĄ DRZWI…

Z czasem pomysł zamienił się w bardzo konkretny cel
ALE NIE TAKIE ZWYKŁE DRZWI! TO MIAŁY BYĆ DRZWI DLA LUDZI CENIĄCYCH PRAWDĘ, PIĘKNO I NATURĘ… PO PROSTU PRAWDZIWE DRZWI…

A kiedy jest już człowiek… oraz śmiały cel, zawsze muszą się pojawić… problemy.
NIE MIELI WYSTARCZAJĄCO DUŻO PIENIĘDZY, BY WSZYSTKO SFINANSOWAĆ DATEGO ZASADZILI NA DZIAŁCE MNÓSTWO CZOSNKU, A ZE SPRZEDAŻY NA LOKALNYM TARGU DOSTALI TYLE PIENIĘDZY, ILE ZABRAKOWAŁO DO BUDOWY PIERWSZEJ FABRYKI FIRMY CAL.

Kiedy marzenie nabiera realnych kształtów i fabryka zaczyna działać, może pojawić się pokusa, by osiąść na laurach, a to właśnie wtedy trzeba podjąć odpowiedzialność za to, co się stworzyło.
To właśnie dlatego drzwi CALa objęte są nawet 5-letnią gwarancją, a ich katalog jest inspiracją do tworzenia kolejnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów.
Ale na produkcie odpowiedzialność się nie kończy. Są jeszcze ludzie… CAL to firma rodzinna w całym tego słowa znaczeniu.
TUTAJ TEŻ PRACUJE MÓJ TATA I WUJEK A DZIADEK JEST WŁAŚCICIELEM I MENTOREM CENIONYM ZA OGROM WIEDZY O PRAWDZIWYCH DRZWIACH.

A oprócz tej rodziny, są jeszcze rodziny pracowników. Gwarancją ich bytu jest odpowiedzialność za sukces firmy.
RODZINĘ CAL TWORZY DZISIAJ PONAD STO WYJĄTKOWYCH OSÓB. BLISKO POŁOWACH Z NICH JEST Z NAMI OD PONAD 20 LAT.

Rodzinny biznes i doświadczeni pracownicy

Wiele nazwisk się powtarza, bo doświadczeni pracownicy przyprowadzają do pracy w CAL swoje dorosłe dzieci.
Ale firma to nie tylko produkt i pracownicy, to również otoczenie, w którym działa. I za nie też należy brać odpowiedzialność. CAL od początku istnienia wspiera lokalne inicjatywy społeczne, takie jak na przykład Bajka – suwalska szkoła dla dzieci ze spektrum autyzmu, a wiosną organizuje akcję sadzenia lasu “Drzewo za drzwi”, bo troska o środowisko naturalne to kolejna ważne zobowiązanie, które podejmuje odpowiedzialna firma. Dlatego wszystkie drzwi CAL-a produkowane z ekologicznych materiałów i z myślą o energooszczędnym użytkowaniu.
Ale spektrum odpowiedzialności, wpisanej w DNA firmy CAL jest dużo szersze i obejmuje zdrowie, bezpieczeństwo, komfort, a nawet piękno…

Wysoka jakość i bezpieczeństwo Drzwi-Cal

Wszystkie produkowane w CALu drzwi płytowe mają klasę antywłamaniowości RC2, wszystkie zapewniają dobry mikroklimat w domu, są projektowane na zamówienie, dostosowane do wymiarów, wykończenia i wzoru. Potwierdzają to nie tylko liczne nagrody za innowacyjność czy wzornictwo, ale też tysiące zadowolonych Klientów, którzy wracają tu po latach… aby kupić drzwi do nowego domu albo do domu swoich dzieci.

Jak mówi Pani Agnieszka: Dotyk ukazuje całą prawdę o produkcie, o jego jakości i bardzo dużo o wyjątkowości jego twórców.
BO TYLKO FIRMA OPARTA NA PONADCZASOWYCH WARTOŚCIACH MOŻE TRWAĆ PRZEZ POKOLENIA.

A tak mówi Basia, wnuczka pana Zbigniewa Cywińskiego, który z biegiem lat stanął przed kolejnym wyzwaniem: odpowiedzialnością za przyszłość firmy. To trudny moment, kiedy dorobek swego całego życia musisz dosłownie wypuścić z rąk i w trosce o wspólne dobro, oddać odpowiedzialność kolejnemu pokoleniu. I tu znów oddajmy głos Basi, której mama…
UWIELBIAŁA BAWIĆ SIĘ NA TERENIE PRZYSZŁEGO ZAKŁADU, A DZISIAJ? DZISIAJ TO ONA ZARZĄDZA FIRMĄ CAL.

I to na niej spoczywa teraz odpowiedzialność: nie tylko za firmę, ale również za to, by wartości, które zbudowały CAL przejęło kolejne pokolenie.
WIEM, ŻE I JA JESTEM CZĘŚCIĄ TEJ HISTORII. MOJA MAM NAUCZYŁA MNIE, JAK CENIĆ PRAWDĘ, CIESZYĆ SIĘ PIĘKNEM, SZANOWAĆ NATURĘ, NAUCZYŁA MNIE TAKŻE, ŻE SERCEM SUKCESU FIRMY CAL JEST NASZA PASJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

PODOBAŁA CI SIĘ AUDYCJA?

Zapisz się na newsletter, a zawsze wyślę Ci e-mail, gdy ukaże się kolejny odcinek Podcastu Budującego.

Sylwia Ciszewska Szefowa CAL
Klauzula informacyjna
Z newsletteru będziesz mógł w każdej chwili zrezygnować. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Z.S.B. CAL Z. Cywiński i wspólnicy Sp. J., ul. Piaskowa 5, 16-400 Suwałki (ado@drzwi-cal.pl). Twoje dane będą mogły zostać przekazane podmiotom pomagającym Nam w działaniach związanych z marketingiem Naszych produktów oraz innym podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązującego prawa. Więcej informacji o newsletterze i przetwarzanych w ramach niego danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Dodaj komentarz

UE